fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Exporters: Talk & Network

  • Дата: 11/07/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 16:30 - 19:00
  • Початок реєстраціїо 16:00
Місце проведення:

Premier Palace Hotel Kyiv (бул. Т. Шевченка / вул. Є. Чикаленка, 5-7/29, Київ 01004, Україна)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Exporters: Talk & Network. Дата: 11 липня2024. Час: 16:30 19:00. Мова: українська. Початок реєстрації о 16:00. Місце проведення: Premier Palace Hotel Kyiv (бул. Т. Шевченка / вул. Є. Чикаленка, 5-7/29, Київ 01004, Україна). Реєстрація закрита! Український бізнес все активніше прагне вийти за межі внутрішнього ринку. Якщо ви теж зацікавлені в розширенні свого бізнесу, тоді приєднуйтесь до чергової зустрічі, яку організовують Європейська Бізнес Асоціація та OTP Bank у рамках проєкту Exporters: Talk & Network 11 липня у Києві. Дізнайтеся про стратегії виходу на міжнародні ринки, потенційні ризики та як їх мінімізувати, а також про важливість культурних відмінностей у веденні бізнесу за кордоном. Зокрема під час зустрічі обговоримо такі питання: Як виглядає стратегія виходу на міжнародні ринки та які ринки на сьогодні є найбільш перспективними? З якими ризиками стикається український експортер та як їх зменшити? Чи справді так важливо розуміти культурні відмінності роботи на міжнародних ринках? І як це впливає на ефективність роботи?  Реальні історії та поради від компаній, які успішно вийшли на міжнародні ринки. Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо двох представників від однієї компанії. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Фінансовий партнер Партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Реєстрація закрита!

Український бізнес все активніше прагне вийти за межі внутрішнього ринку. Якщо ви теж зацікавлені в розширенні свого бізнесу, тоді приєднуйтесь до чергової зустрічі, яку організовують Європейська Бізнес Асоціація та OTP Bank у рамках проєкту Exporters: Talk & Network 11 липня у Києві.

Дізнайтеся про стратегії виходу на міжнародні ринки, потенційні ризики та як їх мінімізувати, а також про важливість культурних відмінностей у веденні бізнесу за кордоном.

Зокрема під час зустрічі обговоримо такі питання:

  • Як виглядає стратегія виходу на міжнародні ринки та які ринки на сьогодні є найбільш перспективними?
  • З якими ризиками стикається український експортер та як їх зменшити?
  • Чи справді так важливо розуміти культурні відмінності роботи на міжнародних ринках? І як це впливає на ефективність роботи? 
  • Реальні історії та поради від компаній, які успішно вийшли на міжнародні ринки.

Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо двох представників від однієї компанії. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Фінансовий партнер

Партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: