fbpx

Expert Talks: Огляд змін та перспектив газового ринку України

12/ 02/ 2019
    12 лютого за ініціативою компаній членів Західноукраїнського офісу Асоціації відбулася зустріч з Тетяною Федоровою, членом правління “Укртрансгазу”. Зустріч була присвячена нововведенням на ринку газу, що вже відбулися в рамках демонополізації, а також різним аспектам добового балансування, що планують запровадити з 1 березня 2019 року. Детальніше про добове балансування в своїй статті розповідає Ігор Гоцик, Керівник департаменту з представництва інтересів компаній-членів. Дана зустріч була першим кроком для налагодження системного діалогу між різними стейкхолдерами ринку і спільного пошуку рішення проблемних аспектів, які на ньому виникають.
01/

 

12 лютого за ініціативою компаній членів Західноукраїнського офісу Асоціації відбулася зустріч з Тетяною Федоровою, членом правління “Укртрансгазу”. Зустріч була присвячена нововведенням на ринку газу, що вже відбулися в рамках демонополізації, а також різним аспектам добового балансування, що планують запровадити з 1 березня 2019 року.

Детальніше про добове балансування в своїй статті розповідає Ігор Гоцик, Керівник департаменту з представництва інтересів компаній-членів.

Дана зустріч була першим кроком для налагодження системного діалогу між різними стейкхолдерами ринку і спільного пошуку рішення проблемних аспектів, які на ньому виникають.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: