fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Expert Talk: Захист банків від недобросовісних боржників

21/ 10/ 2019
  Ми раді запросити Вас на наш спеціальний захід “EBA Expert Talk: Захист банків від недобросовісних боржників” співорганізовано з юридичною фірмою GOLAW. Ця зустріч відбудеться 24 жовтня 2019 о 16:00 в RIVIERA HOUSE (Київ, вул. Петра Сагайдачного, 15). Основні питання для обговорення: Реструктуризація – зменшення ризиків та протидія основних порушень заставодавців за кредитними договорами; позитивні зміни для кредиторів при при врегулюванні проблемної заборгованості; технічна експертиза проектів в інтересах банків тощо; Банкрутство – зміни інвестиційного клімату внаслідок прийняття нового Кодексу по процедурам банкрутства; нові процедури щодо банкрутства та відновлення платоспроможності боржника; Безпека – перевірка ділової репутації партнерів; впровадження внутрішньої корпоративної безпеки; протидія витоку інформації; пошук та ідентифікація активів тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представника від кожної компанії. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (23 жовтня 17:00). Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!  

Ми раді запросити Вас на наш спеціальний захід “EBA Expert Talk: Захист банків від недобросовісних боржників” співорганізовано з юридичною фірмою GOLAW.

Ця зустріч відбудеться 24 жовтня 2019 о 16:00 в RIVIERA HOUSE (Київ, вул. Петра Сагайдачного, 15).

Основні питання для обговорення:

  • Реструктуризація – зменшення ризиків та протидія основних порушень заставодавців за кредитними договорами; позитивні зміни для кредиторів при при врегулюванні проблемної заборгованості; технічна експертиза проектів в інтересах банків тощо;
  • Банкрутство – зміни інвестиційного клімату внаслідок прийняття нового Кодексу по процедурам банкрутства; нові процедури щодо банкрутства та відновлення платоспроможності боржника;
  • Безпека – перевірка ділової репутації партнерів; впровадження внутрішньої корпоративної безпеки; протидія витоку інформації; пошук та ідентифікація активів тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представника від кожної компанії. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (23 жовтня 17:00).

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

 

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: