fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Expert Talk: Захист банків від недобросовісних боржників

  • Дата: 24/10/2019
  • Мова: Ukrainian\English (with translation)
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Початок реєстраціїо 15:30
Місце проведення:

RIVIERA HOUSE (вул. Петра Сагайдачного 15)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Expert Talk: Захист банків від недобросовісних боржників. Дата: 24 жовтня2019. Час: 16:00 18:00. Мова: Ukrainian\English (with translation). Початок реєстрації о 15:30. Місце проведення: RIVIERA HOUSE (вул. Петра Сагайдачного 15). Ми раді запросити Вас на наш спеціальний захід EBA Expert Talk: Захист банків від недобросовісних боржників співорганізовано з юридичною фірмою GOLAW. Ця зустріч відбудеться 24 жовтня 2019 о 16:00 в RIVIERA HOUSE (Київ, вул. Петра Сагайдачного, 15). Основні питання для обговорення: Реструктуризація - зменшення ризиків та протидія основних порушень заставодавців за кредитними договорами; позитивні зміни для кредиторів при при врегулюванні проблемної заборгованості; технічна експертиза проектів в інтересах банків тощо; Банкрутство - зміни інвестиційного клімату внаслідок прийняття нового Кодексу по процедурам банкрутства; нові процедури щодо банкрутства та відновлення платоспроможності боржника; Безпека - перевірка ділової репутації партнерів; впровадження внутрішньої корпоративної безпеки; протидія витоку інформації; пошук та ідентифікація активів тощо. Запрошені спікери: Катерина Рожкова, Перший заступник Голови Національного банку України Андрій Стецевич, Заступник Голови Правління, Ощадбанк Ірина Кальницька, Партнер, GOLAW Анатолій Грабовий, Партнер, GOLAW Ігор Вінницький, Радник, GOLAW Галіна Кочендова, Відділ зі стягнення заборгованості, Export Gurantee and Insurance Corporation (EGAP) Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представника від кожної компанії. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (23 жовтня 17:00). Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 0601.

Ми раді запросити Вас на наш спеціальний захід “EBA Expert Talk: Захист банків від недобросовісних боржників” співорганізовано з юридичною фірмою GOLAW.

Ця зустріч відбудеться 24 жовтня 2019 о 16:00 в RIVIERA HOUSE (Київ, вул. Петра Сагайдачного, 15).

Основні питання для обговорення:

Реструктуризація – зменшення ризиків та протидія основних порушень заставодавців за кредитними договорами; позитивні зміни для кредиторів при при врегулюванні проблемної заборгованості; технічна експертиза проектів в інтересах банків тощо;

Банкрутство – зміни інвестиційного клімату внаслідок прийняття нового Кодексу по процедурам банкрутства; нові процедури щодо банкрутства та відновлення платоспроможності боржника;

Безпека – перевірка ділової репутації партнерів; впровадження внутрішньої корпоративної безпеки; протидія витоку інформації; пошук та ідентифікація активів тощо.

Запрошені спікери:

  • Катерина Рожкова, Перший заступник Голови Національного банку України
  • Андрій Стецевич, Заступник Голови Правління, Ощадбанк
  • Ірина Кальницька, Партнер, GOLAW
  • Анатолій Грабовий, Партнер, GOLAW
  • Ігор Вінницький, Радник, GOLAW
  • Галіна Кочендова, Відділ зі стягнення заборгованості, Export Gurantee and Insurance Corporation (EGAP)

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представника від кожної компанії. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (23 жовтня 17:00).

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: