fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Жіночого клубу Асоціації з Лерою Бородіною

  • Дата: 03/12/2018 (ПН)
  • Мова: Українська/російська без перекладу
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel, Kyiv (вул. Ярославів Вал 22)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Жіночого клубу Асоціації з Лерою Бородіною. Дата: 03 грудня2018. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/російська без перекладу. Реєстрація починається о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel, Kyiv (вул. Ярославів Вал 22). Реєстрація закрита Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує на зустріч з Лерою Бородіною, засновницею сервісу оренди суконь Oh My Look!, співзасновницею світової мережі бьюті-барів G.Bar, концепт-стора корейських брендів SO DODO, засновницею магазину подарунків Lavla та освітнього проекту Big Plans Club. Разом з Лерою ми поговоримо про магію жіночого бізнесу, кліентоорієнтованість як релігію та дізнаємось, як створити відчуття казки у клієнта. Ця подія запланована на 3 грудня та відбудеться в Radisson Blu Hotel, Kyiv (вул. Ярославів Вал 22). Будь ласка, просимо звернути увагу, попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена, до участі у заході запрошується два представники від компанії-члена ЕВА.  Лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом! Особлива пропозиція від партнерів з локації – не пропустить з 18:00 до 19:00 можливість відвідати оновлені поверхи Radisson Blu Hotel, Kyiv.Спікери. Лєра Бородіна. Засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look!, спів-засновниця світової мережі бьюті-барів G.Bar, концепт-стора корейських брендів SO DODO, засновниця магазину подарунків Lavla та освітнього проекту Big Plans Club. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація закрита

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує на зустріч з Лерою Бородіною, засновницею сервісу оренди суконь Oh My Look!, співзасновницею світової мережі бьюті-барів G.Bar, концепт-стора корейських брендів SO DODO, засновницею магазину подарунків Lavla та освітнього проекту Big Plans Club.

Разом з Лерою ми поговоримо про магію жіночого бізнесу, кліентоорієнтованість як релігію та дізнаємось, як створити відчуття казки у клієнта.

Ця подія запланована на 3 грудня та відбудеться в Radisson Blu Hotel, Kyiv (вул. Ярославів Вал 22).

Будь ласка, просимо звернути увагу, попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена, до участі у заході запрошується два представники від компанії-члена ЕВА.  Лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Особлива пропозиція від партнерів з локації – не пропустить з 18:00 до 19:00 можливість відвідати оновлені поверхи Radisson Blu Hotel, Kyiv.

Спікери

1 / 1
Лєра Бородіна
Засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look!, спів-засновниця світової мережі бьюті-барів G.Bar, концепт-стора корейських брендів SO DODO, засновниця магазину подарунків Lavla та освітнього проекту Big Plans Club
Лєра Бородіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: