fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч з НБУ. Дата: 06 квітня2021. Час: 16:00 17:00. Порядок денний: Вдосконалення механізмів іпотечного кредитування. Подальше збільшення лімітів міжнародних переказів. План дій НБУ на випадок посилення наслідків пандемії COVID-2019. Врегулювання можливості дистанційної ідентифікації клієнта з метою випуску сертифікату КЕП, в тому числі з використанням процедури відеоідентифікації. Посилення прав кредиторів. Обговорення пропозиції щодо внесення змін у Додаток до Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та розповсюдження дії Постанови КМУ № 1231 на військових пенсіонерів, з метою надання їм права самостійно обирати банк для отримання пенсії із переліку обслуговуючих банків. Внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» в частині відміни дії норми про скасування відсотків, пені та штрафів для всіх військовослужбовців на період дії особливого періоду. Внесення змін до регуляторної бази щодо перевірки банком сплати клієнтом податків при виплаті заробітної плати та інших соціальних виплат. Врегулювати питання щодо правильного оформлення довідки-розрахунку в умовах, що змінюються. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Бурдейна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38067 344 1494.

Порядок денний:

  1. Вдосконалення механізмів іпотечного кредитування.
  2. Подальше збільшення лімітів міжнародних переказів.
  3. План дій НБУ на випадок посилення наслідків пандемії COVID-2019.
  4. Врегулювання можливості дистанційної ідентифікації клієнта з метою випуску сертифікату КЕП, в тому числі з використанням процедури відеоідентифікації.
  5. Посилення прав кредиторів.
  6. Обговорення пропозиції щодо внесення змін у Додаток до Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.
  7. Внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та розповсюдження дії Постанови КМУ № 1231 на військових пенсіонерів, з метою надання їм права самостійно обирати банк для отримання пенсії із переліку обслуговуючих банків.
  8. Внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» в частині відміни дії норми про скасування відсотків, пені та штрафів для всіх військовослужбовців на період дії особливого періоду.
  9. Внесення змін до регуляторної бази щодо перевірки банком сплати клієнтом податків при виплаті заробітної плати та інших соціальних виплат.
  10. Врегулювати питання щодо правильного оформлення довідки-розрахунку в умовах, що змінюються.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Бурдейна

Зв'язатись
+38067 344 1494
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: