fbpx

Порядок денний:

  1. Вдосконалення механізмів іпотечного кредитування.
  2. Подальше збільшення лімітів міжнародних переказів.
  3. План дій НБУ на випадок посилення наслідків пандемії COVID-2019.
  4. Врегулювання можливості дистанційної ідентифікації клієнта з метою випуску сертифікату КЕП, в тому числі з використанням процедури відеоідентифікації.
  5. Посилення прав кредиторів.
  6. Обговорення пропозиції щодо внесення змін у Додаток до Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.
  7. Внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та розповсюдження дії Постанови КМУ № 1231 на військових пенсіонерів, з метою надання їм права самостійно обирати банк для отримання пенсії із переліку обслуговуючих банків.
  8. Внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» в частині відміни дії норми про скасування відсотків, пені та штрафів для всіх військовослужбовців на період дії особливого періоду.
  9. Внесення змін до регуляторної бази щодо перевірки банком сплати клієнтом податків при виплаті заробітної плати та інших соціальних виплат.
  10. Врегулювати питання щодо правильного оформлення довідки-розрахунку в умовах, що змінюються.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Бурдейна

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: