fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч-дискусія Асоціації: Mining Day

 • Дата: 22/09/2023 (ПТ)
 • Мова: українська з перекладом на англійську
 • Час: 09:30 - 17:00
 • Початок реєстраціїо 09:00
Місце проведення:

InterContinental Hotel (2A Velyka Zhytomyrska street, Kyiv)

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч-дискусія Асоціації: Mining Day. Дата: 22 вересня2023. Час: 09:30 17:00. Мова: українська з перекладом на англійську. Початок реєстрації о 09:00. Місце проведення: InterContinental Hotel (2A Velyka Zhytomyrska street, Kyiv). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація запрошує на спеціальну галузеву подію Mining Day, яка об’єднає ключових надрокористувачів, експертів галузі, представників державних органів, зокрема Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Держгеонадра, та міжнародних партнерів з Представництва ЄС в Україні. Захід відбудеться 22 вересня о 09:30 офлайн в готелі «Інтерконтиненталь» (вул. Велика Житомирська, 2А) та онлайн через Zoom. Під час заходу відбудеться: Презентація та обговорення результатів дослідження «Надрокористування в умовах реформи галузі та перспективи розвитку» з представниками бізнесу та державних органів; Презентація Руслана Стрільця, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України «Реформа надрокористування: дбаємо про розвиток економіки без шкоди для довкілля»; Виступ Олега Бондаренка, Голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування; Презентація Романа Опімаха, Голови Державної служби геології та надр України щодо функціоналу національного геопросторового порталу;  Дискусійна панель інвестиційних компаній щодо реальних інвестиційних можливостей в Україні та їх промоції серед іноземних партнерів; Дискусійна панель представників реального сектору для висвітлення основних проблем та візії майбутнього розвитку галузі. Нетворкінг. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість офлайн місць обмежена, і попередня реєстрація є обовʼязковою. Ми реєструємо лише одного представника від кожної членської компанії. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. До зустрічі! Партнери події               Інформаційний партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (97) 979 22 89.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на спеціальну галузеву подію Mining Day, яка об’єднає ключових надрокористувачів, експертів галузі, представників державних органів, зокрема Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Держгеонадра, та міжнародних партнерів з Представництва ЄС в Україні.

Захід відбудеться 22 вересня о 09:30 офлайн в готелі «Інтерконтиненталь» (вул. Велика Житомирська, 2А) та онлайн через Zoom.

Під час заходу відбудеться:

 • Презентація та обговорення результатів дослідження «Надрокористування в умовах реформи галузі та перспективи розвитку» з представниками бізнесу та державних органів;
 • Презентація Руслана Стрільця, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України «Реформа надрокористування: дбаємо про розвиток економіки без шкоди для довкілля»;
 • Виступ Олега Бондаренка, Голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування;
 • Презентація Романа Опімаха, Голови Державної служби геології та надр України щодо функціоналу національного геопросторового порталу; 
 • Дискусійна панель інвестиційних компаній щодо реальних інвестиційних можливостей в Україні та їх промоції серед іноземних партнерів;
 • Дискусійна панель представників реального сектору для висвітлення основних проблем та візії майбутнього розвитку галузі.
 • Нетворкінг.

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість офлайн місць обмежена, і попередня реєстрація є обовʼязковою. Ми реєструємо лише одного представника від кожної членської компанії. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected].

До зустрічі!

Партнери події

         

   

Інформаційний партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380 (97) 979 22 89

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: