fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Олександром Гайду, Головою Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики

  • Дата: 07/07/2022 (ЧТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 15:00 - 16:00
Місце проведення:

Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Олександром Гайду, Головою Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики. Дата: 07 липня2022. Час: 15:00 16:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Zoom. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Олександром Гайду, новопризначеним Головою Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики. Реєстрація за посиланням  Під час зустрічі ми обговоримо нагальні для агросектору питання, зокрема євроінтеграційні законопроєкти, необхідність впровадження прозорої процедури бронювання працівників, питання фітосанітарного контролю, боротьби з фальсифікованими ЗЗР, проєкт Закону «Про захист рослин», питання зернового ринку, імпортні мита та інше. Ця онлайн зустріч запланована на 7 липня о 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Погорілий. E-mail [email protected] . Контактний телефон. 067 464 22 32.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Олександром Гайду, новопризначеним Головою Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики.

Реєстрація за посиланням 

Під час зустрічі ми обговоримо нагальні для агросектору питання, зокрема євроінтеграційні законопроєкти, необхідність впровадження прозорої процедури бронювання працівників, питання фітосанітарного контролю, боротьби з фальсифікованими ЗЗР, проєкт Закону «Про захист рослин», питання зернового ринку, імпортні мита та інше.

Ця онлайн зустріч запланована на 7 липня о 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Погорілий

Зв'язатись
067 464 22 32
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: