fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: “Догляд за собою: Йога для обличчя”

  • Дата: 25/04/2020
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Місце проведенняOнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий Клуб Асоціації: “Догляд за собою: Йога для обличчя”. Дата: 25 квітня2020. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська/російська (без перекладу). Місце проведення Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Весна надихає на турботу про себе. Щоб довше насолоджуватися красою та молодістю, необхідно приділяти належну увагу здоров’ю нашого тіла, та особливо слідкувати за обличчям. Ми запросили Людмилу Суханюк-Копієвську, сертифікованого інструктора з йоги, розповісти про здоров’я шкіри та продемонструвати вправи, які додадуть їй здорового сяйва та вирівняють колір обличчя. Отже, приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися секрети чарівності та потішити себе процедурами краси! Цей майстер-клас запланований на 25 квітня о 11:00 і буде доступний на ресурсі Zoom. Спікер: Людмила Суханюк-Копієвська, сертифікований інструктор з йоги та оздоровчого фітнесу, має 25-ти річний досвід викладання, розробила свій авторський стиль Diatonic Yoga, та енергетичну практику «Благодатне тіло», автор книги «Йога. Мистецтво жити легко». Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. З нетерпінням чекаємо вас на майстер-класі!Спікери. Людмила Суханюк-Копієвська. Cертифікований інструктор з йоги та оздоровчого фітнесу, має 25-ти річний досвід викладання, розробила свій авторський стиль Diatonic Yoga, та енергетичну практику «Благодатне тіло», автор книги «Йога. Мистецтво жити легко».. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 097 979 22 89; +38 067 218 09 04; +38 067 218 09 03.

Весна надихає на турботу про себе. Щоб довше насолоджуватися красою та молодістю, необхідно приділяти належну увагу здоров’ю нашого тіла, та особливо слідкувати за обличчям. Ми запросили Людмилу Суханюк-Копієвську, сертифікованого інструктора з йоги, розповісти про здоров’я шкіри та продемонструвати вправи, які додадуть їй здорового сяйва та вирівняють колір обличчя. Отже, приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися секрети чарівності та потішити себе процедурами краси!

Цей майстер-клас запланований на 25 квітня о 11:00 і буде доступний на ресурсі Zoom.

Спікер: Людмила Суханюк-Копієвська, сертифікований інструктор з йоги та оздоровчого фітнесу, має 25-ти річний досвід викладання, розробила свій авторський стиль Diatonic Yoga, та енергетичну практику «Благодатне тіло», автор книги «Йога. Мистецтво жити легко».

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

З нетерпінням чекаємо вас на майстер-класі!

Спікери

1 / 1
Людмила Суханюк-Копієвська
Cертифікований інструктор з йоги та оздоровчого фітнесу, має 25-ти річний досвід викладання, розробила свій авторський стиль Diatonic Yoga, та енергетичну практику «Благодатне тіло», автор книги «Йога. Мистецтво жити легко».
Людмила Суханюк-Копієвська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89; +38 067 218 09 04; +38 067 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: