fbpx

Жіночий Клуб Асоціації: Бізнес за її правилами

  • Дата: 22/04/2021
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 15:30
  • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ

У подоланні кризи, викликаної пандемією, важлива роль відводиться жінкам. Завдяки вмінню розпізнавати потреби оточуючих, а також швидко пристосовуватися до змін лідери-представниці різних сфер бізнесу змогли вистояти у критичній ситуації та навіть вивести свої компанії на новий рівень.  

Тож в чому особливість жіночого лідерства та як цей феномен допомагає протистояти викликам й створювати нове в умовах кризи?

Найближчим часом Жіночий Клуб Асоціації проведе 6 зустрічей з видатними жінками-лідерами, керівниками як великих міжнародних компаній, так і значущих соціальних проєктів. Кожна з них розкаже власну історію про збереження рішучості та сили духу попри всі труднощі на шляху.

Перша зустріч відбудеться за участі Тетяни Лукинюк, генерального директора Red Bull Ukraine. Крім керування компанією, вона викладає в Київській школі економіки, опікується книжковим клубом та пише книжки. Тож Тетяна на своєму прикладі розкаже нам, як встигати все задумане та бути максимально продуктивною за будь-яких обставин, про що і йдеться в її нещодавно опублікованій книзі.

Спікер:

Тетяна Лукинюк, генеральний директор Red Bull Ukraine

Ця онлайн зустріч запланована на 22 квітня об 14:00, і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі!

Головні партнери

       

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: