fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro HR HUB: Через освітній проєкт – до працевлаштування

  • Дата: 17/06/2021 (ЧТ)
  • Час: 10:00 - 11:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro HR HUB: Через освітній проєкт – до працевлаштування. Дата: 17 червня2021. Час: 10:00 11:30. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Сучасний ринок праці створює нові виклики і змінює місію вищих навчальних закладів. Рівень практичної підготовки майбутніх фахівців стає надважливим компонентом освітньо-професійної програми. Роботодавці сьогодні все більше цікавляться компетенціями, які будуть відповідати саме їх інтересам, і для цього створюють унікальні освітні проєкти. Під час зустрічі HR Hub Офісу Асоціації у Дніпрі, разом з Юлією Чермазович, директоркою департаменту з персоналу в АрселорМіттал Кривий Ріг, розглянемо досвід металургійного підприємства у створенні освітнього проєкту Нова фабрика та дізнаємося, як створити команду з молодих професіоналів, які стануть рушійною силою розвитку компанії.Спікери. Юлія Чермазович. голова HR HUB Офісу Асоціації у Дніпрі, директорка департаменту з персоналу в АрселорМіттал Кривий Ріг.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380965051311.

Сучасний ринок праці створює нові виклики і змінює місію вищих навчальних закладів. Рівень практичної підготовки майбутніх фахівців стає надважливим компонентом освітньо-професійної програми. Роботодавці сьогодні все більше цікавляться компетенціями, які будуть відповідати саме їх інтересам, і для цього створюють унікальні освітні проєкти.

Під час зустрічі HR Hub Офісу Асоціації у Дніпрі, разом з Юлією Чермазович, директоркою департаменту з персоналу в ”АрселорМіттал Кривий Ріг”, розглянемо досвід металургійного підприємства у створенні освітнього проєкту “Нова фабрика” та дізнаємося, як створити команду з молодих професіоналів, які стануть рушійною силою розвитку компанії.

Спікери

1 / 1
Юлія Чермазович
голова HR HUB Офісу Асоціації у Дніпрі, директорка департаменту з персоналу в ''АрселорМіттал Кривий Ріг''.
Юлія Чермазович

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: