fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Через освітній проєкт – до працевлаштування

17/ 06/ 2021
  Не багато великих компаній поспішають наймати на роботу недосвідчених фахівців та випускників вищих навчальних закладів. Саме зростити своїх працівників під власні цінності, корпоративну культуру та професійні потреби вирішили в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - і створили унікальний освітній проєкт “Нова фабрика”. Мета цього проєкту - трансформувати виробництво, змінивши свідомість молоді, та створити нову спільноту з новим менталітетом. На зустрічі EBA Dnipro HR HUB ми розглянули етапи, які необхідно пройти, щоб втілити у життя такий освітній проєкт, а саме: розробити його умови; вибрати ВНЗ та партнерів; розробити та запустити промо-компанію; розробити програму навчання та залучити педагогів; презентувати проєкт та підписати меморандум з Міністерством Освіти і Науки України; провести розширену робочу сесію з партнерами та Міносвіти; провести конкурсний відбір та залучити кращих студентів; відремонтувати аудиторії та гуртожитки. Виконавши усі етапи, можна сміливо розпочинати навчання. Освітні програми на базі підприємства мають ряд переваг для молоді: можливість отримати безкоштовне навчання, курс з англійської мови, міжнародне стажування та робоче місце під запит конкретного бізнесу. Також “АрселорМіттал” вже давно та активно створює різноманітні екскурсійні проєкти для молоді, яка бажає дізнатися, як працює металургійний гігант, побачити на власні очі виробництво та пройти практику. Ми вітаємо Юлію Чермазович, голову HR HUB Офісу Асоціації у Дніпрі, з новою посадою - директор з галузевих відносин і соціального розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - і дякуємо за практичний досвід та інсайти, якими вона поділилася.

Не багато великих компаній поспішають наймати на роботу недосвідчених фахівців та випускників вищих навчальних закладів. Саме зростити своїх працівників під власні цінності, корпоративну культуру та професійні потреби вирішили в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – і створили унікальний освітній проєкт “Нова фабрика”. Мета цього проєкту – трансформувати виробництво, змінивши свідомість молоді, та створити нову спільноту з новим менталітетом.

На зустрічі EBA Dnipro HR HUB ми розглянули етапи, які необхідно пройти, щоб втілити у життя такий освітній проєкт, а саме:

  • розробити його умови;
  • вибрати ВНЗ та партнерів;
  • розробити та запустити промо-компанію;
  • розробити програму навчання та залучити педагогів;
  • презентувати проєкт та підписати меморандум з Міністерством Освіти і Науки України;
  • провести розширену робочу сесію з партнерами та Міносвіти;
  • провести конкурсний відбір та залучити кращих студентів;
  • відремонтувати аудиторії та гуртожитки.

Виконавши усі етапи, можна сміливо розпочинати навчання. Освітні програми на базі підприємства мають ряд переваг для молоді: можливість отримати безкоштовне навчання, курс з англійської мови, міжнародне стажування та робоче місце під запит конкретного бізнесу. Також “АрселорМіттал” вже давно та активно створює різноманітні екскурсійні проєкти для молоді, яка бажає дізнатися, як працює металургійний гігант, побачити на власні очі виробництво та пройти практику.

Ми вітаємо Юлію Чермазович, голову HR HUB Офісу Асоціації у Дніпрі, з новою посадою – директор з галузевих відносин і соціального розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – і дякуємо за практичний досвід та інсайти, якими вона поділилася.

Спікери

1 / 1
Юлія Чермазович
голова HR HUB Офісу Асоціації у Дніпрі, директорка департаменту з персоналу в ''АрселорМіттал Кривий Ріг''.
Юлія Чермазович

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: