fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Скасовано! Засідання комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності

  • Дата: 24/05/2018 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

офіс Асоціації в м. Києві

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Скасовано! Засідання комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності. Дата: 24 травня2018. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: офіс Асоціації в м. Києві. Ми раді запросити Вас на ad-hoc зустріч Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності на тему: «Вальдорфська школа Борисфен»: зберігає та зміцнює здоров’я дитини, розвиває мислення, почуття і волю. Про що будемо говорити: «Вальдорфська школа Борисфен» презентує педагогіку зі 100-річним успішним досвідом реалізації по всьому світі. Ми поділимося з вами викликами й завданнями, які у зв’язку з реформою освіти в Україні постали перед нашою школою як альтернативною до нового державного стандарту. Ми мусимо змінити формат з державного на приватний і при цьому залишитися соціально доступною та неприбутковою школою – тому потребуємо допомоги та підтримки. Вальдорфська школа – це завжди реалізація багатьох яскравих і важливих проектів, до яких ми також запропонуємо вам долучитися. Щоб отримати уявлення про нашу школу та про світ вальдорфської педагогіки, ми представимо вам не лише запити на допомогу, але й познайомимо вас із самою педагогікою. Маємо надію, що завдяки кращому розумінню суті нашої школи зв’язки можуть бути більш осмисленими та бажаними. Разом з нашими педагогами ви простежите, яким чином протягом 12-ти шкільних років вальдорфські учні розвивають свій інтелект, зміцнюють фізичне та психічне здоров’я. Дізнаєтеся, завдяки чому з тендітних дошкільнят діти визрівають у молодих людей, здатних ясно мислити, глибоко відчувати та вміло втілювати задумане. На цій зустрічі ми також розкажемо вам про особливості горизонтального управління у вальдорфській школі, про те, звідки з’являється свобода вчителя та як зростає громадська і соціальна активність батьків. Спікери: Наталія Шпілька – одна із засновниць «Вальдорфської школи Борисфен», вчитель 3 класу; мама двох синів, що навчаються у «Борисфені». Ярослава Демченко – вчитель 4 класу «Вальдорфської школи Борисфен», працює над дисертацією з вальдорфської педагогіки; мама трьох дітей, з яких на сьогодні одна донька навчається у «Борисфені».Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Гелена Блоцька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Ми раді запросити Вас на ad-hoc зустріч Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності на тему: «Вальдорфська школа Борисфен»: зберігає та зміцнює здоров’я дитини, розвиває мислення, почуття і волю”.

Про що будемо говорити:

«Вальдорфська школа Борисфен» презентує педагогіку зі 100-річним успішним досвідом реалізації по всьому світі. Ми поділимося з вами викликами й завданнями, які у зв’язку з реформою освіти в Україні постали перед нашою школою як альтернативною до нового державного стандарту. Ми мусимо змінити формат з державного на приватний і при цьому залишитися соціально доступною та неприбутковою школою – тому потребуємо допомоги та підтримки. Вальдорфська школа – це завжди реалізація багатьох яскравих і важливих проектів, до яких ми також запропонуємо вам долучитися.
Щоб отримати уявлення про нашу школу та про світ вальдорфської педагогіки, ми представимо вам не лише запити на допомогу, але й познайомимо вас із самою педагогікою. Маємо надію, що завдяки кращому розумінню суті нашої школи зв’язки можуть бути більш осмисленими та бажаними.
Разом з нашими педагогами ви простежите, яким чином протягом 12-ти шкільних років вальдорфські учні розвивають свій інтелект, зміцнюють фізичне та психічне здоров’я. Дізнаєтеся, завдяки чому з тендітних дошкільнят діти визрівають у молодих людей, здатних ясно мислити, глибоко відчувати та вміло втілювати задумане.
На цій зустрічі ми також розкажемо вам про особливості горизонтального управління у вальдорфській школі, про те, звідки з’являється свобода вчителя та як зростає громадська і соціальна активність батьків.

Спікери:

Наталія Шпілька – одна із засновниць «Вальдорфської школи Борисфен», вчитель 3 класу; мама двох синів, що навчаються у «Борисфені».

Ярослава Демченко – вчитель 4 класу «Вальдорфської школи Борисфен», працює над дисертацією з вальдорфської педагогіки; мама трьох дітей, з яких на сьогодні одна донька навчається у «Борисфені».

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Гелена Блоцька

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: