fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Cancelled! EBA CSR Committee meeting

  • Date: 24/05/2018 (THU)
  • Language: Ukrainian
  • Time: 16:00 - 18:00
Place:

Kyiv Office

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Cancelled! EBA CSR Committee meeting. Date: 24 May2018. Time: 16:00 18:00. Language: Ukrainian. Place: Kyiv Office. Ми раді запросити Вас на ad-hoc зустріч Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності на тему: «Вальдорфська школа Борисфен»: зберігає та зміцнює здоров’я дитини, розвиває мислення, почуття і волю. Про що будемо говорити: «Вальдорфська школа Борисфен» презентує педагогіку зі 100-річним успішним досвідом реалізації по всьому світі. Ми поділимося з вами викликами й завданнями, які у зв’язку з реформою освіти в Україні постали перед нашою школою як альтернативною до нового державного стандарту. Ми мусимо змінити формат з державного на приватний і при цьому залишитися соціально доступною та неприбутковою школою – тому потребуємо допомоги та підтримки. Вальдорфська школа – це завжди реалізація багатьох яскравих і важливих проектів, до яких ми також запропонуємо вам долучитися. Щоб отримати уявлення про нашу школу та про світ вальдорфської педагогіки, ми представимо вам не лише запити на допомогу, але й познайомимо вас із самою педагогікою. Маємо надію, що завдяки кращому розумінню суті нашої школи зв’язки можуть бути більш осмисленими та бажаними. Разом з нашими педагогами ви простежите, яким чином протягом 12-ти шкільних років вальдорфські учні розвивають свій інтелект, зміцнюють фізичне та психічне здоров’я. Дізнаєтеся, завдяки чому з тендітних дошкільнят діти визрівають у молодих людей, здатних ясно мислити, глибоко відчувати та вміло втілювати задумане. На цій зустрічі ми також розкажемо вам про особливості горизонтального управління у вальдорфській школі, про те, звідки з’являється свобода вчителя та як зростає громадська і соціальна активність батьків. Спікери: Наталія Шпілька – одна із засновниць «Вальдорфської школи Борисфен», вчитель 3 класу; мама двох синів, що навчаються у «Борисфені». Ярослава Демченко – вчитель 4 класу «Вальдорфської школи Борисфен», працює над дисертацією з вальдорфської педагогіки; мама трьох дітей, з яких на сьогодні одна донька навчається у «Борисфені».You can send a question to:. Contact person:. Helena Blotska. E-mail [email protected] Contact Phone. 044 496 06 01.

Ми раді запросити Вас на ad-hoc зустріч Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності на тему: «Вальдорфська школа Борисфен»: зберігає та зміцнює здоров’я дитини, розвиває мислення, почуття і волю”.

Про що будемо говорити:

«Вальдорфська школа Борисфен» презентує педагогіку зі 100-річним успішним досвідом реалізації по всьому світі. Ми поділимося з вами викликами й завданнями, які у зв’язку з реформою освіти в Україні постали перед нашою школою як альтернативною до нового державного стандарту. Ми мусимо змінити формат з державного на приватний і при цьому залишитися соціально доступною та неприбутковою школою – тому потребуємо допомоги та підтримки. Вальдорфська школа – це завжди реалізація багатьох яскравих і важливих проектів, до яких ми також запропонуємо вам долучитися.
Щоб отримати уявлення про нашу школу та про світ вальдорфської педагогіки, ми представимо вам не лише запити на допомогу, але й познайомимо вас із самою педагогікою. Маємо надію, що завдяки кращому розумінню суті нашої школи зв’язки можуть бути більш осмисленими та бажаними.
Разом з нашими педагогами ви простежите, яким чином протягом 12-ти шкільних років вальдорфські учні розвивають свій інтелект, зміцнюють фізичне та психічне здоров’я. Дізнаєтеся, завдяки чому з тендітних дошкільнят діти визрівають у молодих людей, здатних ясно мислити, глибоко відчувати та вміло втілювати задумане.
На цій зустрічі ми також розкажемо вам про особливості горизонтального управління у вальдорфській школі, про те, звідки з’являється свобода вчителя та як зростає громадська і соціальна активність батьків.

Спікери:

Наталія Шпілька – одна із засновниць «Вальдорфської школи Борисфен», вчитель 3 класу; мама двох синів, що навчаються у «Борисфені».

Ярослава Демченко – вчитель 4 класу «Вальдорфської школи Борисфен», працює над дисертацією з вальдорфської педагогіки; мама трьох дітей, з яких на сьогодні одна донька навчається у «Борисфені».

You can send a question to:

Contact person:

Helena Blotska

Contact
044 496 06 01
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: