fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання HR Хабу Асоціації в Одесі

  • Дата: 09/12/2021
  • Мова: українська, російська
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Тема:"Майбутнє HR: до чого готуватися компаніям?”
Місце проведення:

Онлайн у Microsoft Teams.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання HR Хабу Асоціації в Одесі. Дата: 09 грудня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: українська, російська. Тема: Майбутнє HR: до чого готуватися компаніям?”. Місце проведення: Онлайн у Microsoft Teams.. Шановні члени Асоціації,  На дворі 2021 рік і правила диктує ринок кандидата. Це означає, що кандидат обирає нас, а не ми його. Тому час задуматися, чим ми кращі за інших і чим гірші?   Запрошуємо вас на Засідання HR Хабу Асоціації в Одесі на тему Майбутнє HR: до чого готуватися компаніям”, щоб заглибитись у дану тематику і розглянути детальніше усі тенденції, які існують сьогодні у сфері HR з точки зору роботодавця.  Адже чим свідоміше поставимося до питання, чим детальніше його опрацюємо, тим буде простіше збільшити привабливість для співробітників, що вже працюють, і забезпечити retention, а також створити привабливий імідж роботодавця для тих, хто в нас ще не працює.  Коли? 9 грудня 2021 року, 16:00-18:00.  Де? Онлайн у Microsoft Teams.  Питання до обговорення:   Чи розуміємо ми, скільки нам коштує один співробітник? А щодо відділів такі дані є чи ні?   Яка вартість робочого місця? Який виробіток на співробітника? Та який цей показник у динаміці?   Як ми взагалі вимірюємо ефективність? А задоволеність?   Нам зручно працювати? А працювати з дому? Що заважає і що може допомогти?  Реєстрація обов’язкова. Чекаємо на ваші заявки! Спікери. Марина Стягайло. СEO ‘’Akkerman Solutions Ukraine’’. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації, 

На дворі 2021 рік і правила диктує ринок кандидата. Це означає, що кандидат обирає нас, а не ми його. Тому час задуматися, чим ми кращі за інших і чим гірші?  

Запрошуємо вас на Засідання HR Хабу Асоціації в Одесі на тему “Майбутнє HR: до чого готуватися компаніям”, щоб заглибитись у дану тематику і розглянути детальніше усі тенденції, які існують сьогодні у сфері HR з точки зору роботодавця.  Адже чим свідоміше поставимося до питання, чим детальніше його опрацюємо, тим буде простіше збільшити привабливість для співробітників, що вже працюють, і забезпечити retention, а також створити привабливий імідж роботодавця для тих, хто в нас ще не працює. 

Коли? 9 грудня 2021 року, 16:00-18:00. 

Де? Онлайн у Microsoft Teams. 

Питання до обговорення:  

  • Чи розуміємо ми, скільки нам коштує один співробітник? А щодо відділів такі дані є чи ні?  
  • Яка вартість робочого місця? Який виробіток на співробітника? Та який цей показник у динаміці?  
  • Як ми взагалі вимірюємо ефективність? А задоволеність?  
  • Нам зручно працювати? А працювати з дому? Що заважає і що може допомогти? 

Реєстрація обов’язкова. Чекаємо на ваші заявки! 

Спікери

1 / 1
Марина Стягайло
СEO ‘’Akkerman Solutions Ukraine’’
Марина Стягайло

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: