fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання (ad-hoc) комітету Асоціації управління персоналом

  • Дата: 06/12/2018 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:30 - 19:30
Місце проведення:

Хрещатик 38/2, ЦУМ 7 –й поверх (зелена зона).

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання (ad-hoc) комітету Асоціації управління персоналом. Дата: 06 грудня2018. Час: 17:30 19:30. Мова: Українська. Місце проведення: Хрещатик 38/2, ЦУМ 7 –й поверх (зелена зона).. Європейська Бізнес Асоціація в рамках засідання (ad-hoc) комітету з управління персоналом в партнерстві з компанією Profi Hub та школою етикету Наталії Адаменко Etiquette School запрошують вас на вечір корпоративних комунікацій, який заплановано на четвер, 6 грудня 2018 року, 17:30 – 19:30,  ЦУМ, 7–й поверх (зелена зона). Ми підготували серію майстер класів на тему: «Корпоративна культура, подарунки та етикет» від експертів галузі, а наш партнер гастрономічних вражень Фігаро-Кейтеринг обіцяє ексклюзивний смачний сюрприз для всіх гостей. Під час зустрічі ви дізнаєтесь про секрети комунікації та етикету від: Наталія Адаменко -  президент школи ділових манер та комунікацій Etiquette School Що говорить етикет про подарунки та корпоративні свята в бізнес середовищі. Що кому і за яких умов можна дарувати, а чого ні. Які деталі мають значення у привітанні колег, партнерів та клієнтів. Як приймати та дарувати подарунки? Що подарунок може розповісти про вас та вашу компанію? Катерина Приходько - HR експерт та співзасновника Profi Hub З чого почати підготовку до корпоративного заходу? Які справжні цілі корпоративних заходів та шляхи їх реалізації.  Як організувати корпоративний захід та оцінити його ефективність на прикладі реальних кейсів. Тетяна Кирийчук  - PR експерт та співзасновник Profi Hub Чому HR необхідний PR? Як працюють PR- інструменти у внутрішніх комунікаціях HR. Практичні інструменти як реалізувати внутрішні комунікації так щоб вони досягали цілей. Наталія Куйбіда – керівник відділу маркетингу та розвитку  Фігаро-Кейтеринг Кейтеринг як складова корпоративної культури, естетика прийому гостей та сучасні тренди подій, що стають визначними. В’ячеслав Матюхін – ведучий заходу, відповідальний за ефективність ваших комунікацій на заході та гарний настрій. Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою. Участь для членів EBA безкоштовна. Кількість місць обмежена. Чекаємо на Вас на території нашого партнера ЦУМ 7–й поверх (зелена зона).Спікери. Наталія Адаменко. Президент школи ділових манер та комунікацій Etiquette School. Катерина Приходько. HR експерт та співзасновника Profi Hub. Тетяна Кирийчук. PR експерт та співзасновник Profi Hub. Наталія Куйбіда. Керівник відділу маркетингу та розвитку Фігаро-Кейтеринг. В’ячеслав Матюхін. Ведучий. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 2731.

Європейська Бізнес Асоціація в рамках засідання (ad-hoc) комітету з управління персоналом в партнерстві з компанією Profi Hub та школою етикету Наталії Адаменко Etiquette School запрошують вас на вечір корпоративних комунікацій, який заплановано на четвер, 6 грудня 2018 року, 17:30 – 19:30,  ЦУМ, 7–й поверх (зелена зона).

Ми підготували серію майстер класів на тему: «Корпоративна культура, подарунки та етикет» від експертів галузі, а наш партнер гастрономічних вражень Фігаро-Кейтеринг обіцяє ексклюзивний смачний сюрприз для всіх гостей.

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про секрети комунікації та етикету від:

  • Наталія Адаменко –  президент школи ділових манер та комунікацій Etiquette School

Що говорить етикет про подарунки та корпоративні свята в бізнес середовищі. Що кому і за яких умов можна дарувати, а чого ні. Які деталі мають значення у привітанні колег, партнерів та клієнтів. Як приймати та дарувати подарунки? Що подарунок може розповісти про вас та вашу компанію?

  • Катерина Приходько – HR експерт та співзасновника Profi Hub

З чого почати підготовку до корпоративного заходу? Які справжні цілі корпоративних заходів та шляхи їх реалізації.  Як організувати корпоративний захід та оцінити його ефективність на прикладі реальних кейсів.

  • Тетяна Кирийчук  – PR експерт та співзасновник Profi Hub

Чому HR необхідний PR? Як працюють PR- інструменти у внутрішніх комунікаціях HR. Практичні інструменти як реалізувати внутрішні комунікації так щоб вони досягали цілей.

  • Наталія Куйбіда – керівник відділу маркетингу та розвитку  Фігаро-Кейтеринг

Кейтеринг як складова корпоративної культури, естетика прийому гостей та сучасні тренди подій, що стають визначними.

  • В’ячеслав Матюхін – ведучий заходу, відповідальний за ефективність ваших комунікацій на заході та гарний настрій.

Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою.

Участь для членів EBA безкоштовна.

Кількість місць обмежена.

Чекаємо на Вас на території нашого партнера ЦУМ 7–й поверх (зелена зона).

Спікери

1 / 5
Наталія Адаменко
Президент школи ділових манер та комунікацій Etiquette School
Катерина Приходько
HR експерт та співзасновника Profi Hub
Тетяна Кирийчук
PR експерт та співзасновник Profi Hub
Наталія Куйбіда
Керівник відділу маркетингу та розвитку Фігаро-Кейтеринг
В’ячеслав Матюхін
Ведучий
Наталія Адаменко
Катерина Приходько
Тетяна Кирийчук
Наталія Куйбіда
В’ячеслав Матюхін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Дерев'янко

Зв'язатись
+380 (67) 218 2731

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: