fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Засідання (ad-hoc) комітету Асоціації управління персоналом

  • Date: 06/12/2018 (THU)
  • Language: Українська
  • Time: 17:30 - 19:30
Place:

Хрещатик 38/2, ЦУМ 7 –й поверх (зелена зона).

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання (ad-hoc) комітету Асоціації управління персоналом. Date: 06 December2018. Time: 17:30 19:30. Language: Українська. Place: Хрещатик 38/2, ЦУМ 7 –й поверх (зелена зона).. Запрошуємо Вас на засідання (ad-hoc) комітету з управління персоналом , яке заплановано на четвер, 6 грудня 2018 року, 17:30 – 19:30,  ЦУМ, 7 –й поверх (зелена зона). Європейська Бізнес Асоціація в партнерстві з компанією Profi Hub та школою етикету Наталії Адаменко Etiquette School запрошують вас на вечір корпоративних комунікацій. Ми підготували серію майстер класів на тему: «Корпоративна культура, подарунки та етикет» від експертів галузі, а наш партнер гастрономічних вражень Фігаро-Кейтеринг обіцяє ексклюзивний смачний сюрприз для всіх гостей. Відповідальний за гарний настрій та атмосферу вечора ведучий, В’ячеслав Матюхін. Під час зустрічі ви дізнаєтесь про секрети комунікації та етикету від: Наталії Адаменко -  президента школи ділових манер та комунікацій Etiquette School Що говорить етикет про подарунки та корпоративні свята в бізнес середовищі. Що кому і за яких умов можна дарувати, а чого ні. Які деталі мають значення у привітанні колег, партнерів та клієнтів. Як приймати та дарувати подарунки? Що подарунок може розповісти про вас та вашу компанію? Катерина Приходько - HR експерт та співзасновника Profi Hub З чого почати підготовку до корпоративного заходу? Які справжні цілі корпоративних заходів та шляхи їх реалізації.  Як організувати корпоративний захід та оцінити його ефективність на прикладі реальних кейсів. Тетяна Кирийчук  - PR експерт та співзасновник Profi Hub Чому HR необхідний PR? Як працюють PR- інструменти у внутрішніх комунікаціях HR. Практичні інструменти як реалізувати внутрішні комунікації так щоб вони досягали цілей Наталія Куйбіда – Керівник відділу маркетингу та розвитку  Фігаро-Кейтеринг Кейтеринг як складова корпоративної культури, естетика прийому гостей та сучасні тренди подій, що стають визначними. В’ячеслав Матюхін – ведучий заходу, відповідальний за ефективність ваших комунікацій на заході та гарний настрій. Кількість місць обмежена. Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою. Чекаємо на Вас на території нашого партнера ЦУМ 7 –й поверх (зелена зона).Speakers. Nataliya Adamenko. Президент школи ділових манер та комунікацій Etiquette School. Катерина Приходько. HR експерт та співзасновника Profi Hub. Тетяна Кирийчук. PR експерт та співзасновник Profi Hub. Наталія Куйбіда. Керівник відділу маркетингу та розвитку Фігаро-Кейтеринг. В’ячеслав Матюхін. Ведучий. You can send a question to:. Contact person:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected]. Contact Phone. +380 (67) 218 2731.

Запрошуємо Вас на засідання (ad-hoc) комітету з управління персоналом , яке заплановано на четвер, 6 грудня 2018 року, 17:30 – 19:30,  ЦУМ, 7 –й поверх (зелена зона).

Європейська Бізнес Асоціація в партнерстві з компанією Profi Hub та школою етикету Наталії Адаменко Etiquette School запрошують вас на вечір корпоративних комунікацій.

Ми підготували серію майстер класів на тему: «Корпоративна культура, подарунки та етикет» від експертів галузі, а наш партнер гастрономічних вражень Фігаро-Кейтеринг обіцяє ексклюзивний смачний сюрприз для всіх гостей.

Відповідальний за гарний настрій та атмосферу вечора ведучий, В’ячеслав Матюхін.

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про секрети комунікації та етикету від:

  • Наталії Адаменко –  президента школи ділових манер та комунікацій Etiquette School

Що говорить етикет про подарунки та корпоративні свята в бізнес середовищі. Що кому і за яких умов можна дарувати, а чого ні. Які деталі мають значення у привітанні колег, партнерів та клієнтів. Як приймати та дарувати подарунки? Що подарунок може розповісти про вас та вашу компанію?

  • Катерина Приходько – HR експерт та співзасновника Profi Hub

З чого почати підготовку до корпоративного заходу? Які справжні цілі корпоративних заходів та шляхи їх реалізації.  Як організувати корпоративний захід та оцінити його ефективність на прикладі реальних кейсів.

  • Тетяна Кирийчук  – PR експерт та співзасновник Profi Hub

Чому HR необхідний PR? Як працюють PR- інструменти у внутрішніх комунікаціях HR. Практичні інструменти як реалізувати внутрішні комунікації так щоб вони досягали цілей

  • Наталія Куйбіда – Керівник відділу маркетингу та розвитку  Фігаро-Кейтеринг

Кейтеринг як складова корпоративної культури, естетика прийому гостей та сучасні тренди подій, що стають визначними.

  • В’ячеслав Матюхін – ведучий заходу, відповідальний за ефективність ваших комунікацій на заході та гарний настрій.

Кількість місць обмежена.

Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою.

Чекаємо на Вас на території нашого партнера ЦУМ 7 –й поверх (зелена зона).

Speakers

1 / 5
Nataliya Adamenko
Президент школи ділових манер та комунікацій Etiquette School
Катерина Приходько
HR експерт та співзасновника Profi Hub
Тетяна Кирийчук
PR експерт та співзасновник Profi Hub
Наталія Куйбіда
Керівник відділу маркетингу та розвитку Фігаро-Кейтеринг
В’ячеслав Матюхін
Ведучий
Nataliya Adamenko
Катерина Приходько
Тетяна Кирийчук
Наталія Куйбіда
В’ячеслав Матюхін

You can send a question to:

Contact person:

Віктор Дерев'янко

Contact
+380 (67) 218 2731

Partners

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: