fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Іванною Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Хюґом Мінґареллі, головою Представництва ЄС в Україні

  • Дата: 14/05/2018 (ПН)
  • Мова: Англійська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 09:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч з Іванною Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Хюґом Мінґареллі, головою Представництва ЄС в Україні. Дата: 14 травня2018. Час: 10:00 11:30. Мова: Англійська (без перекладу). Реєстрація починається о 09:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на спеціальну загальну зустріч з Іванною Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Хюґом Мінґареллі, головою Представництва ЄС в Україні. 14 травня ми обговоримо всі проблеми та перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України. Ця зустріч відбудеться в офісі Асоціації. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на спеціальну загальну зустріч з Іванною Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Хюґом Мінґареллі, головою Представництва ЄС в Україні.

14 травня ми обговоримо всі проблеми та перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України. Ця зустріч відбудеться в офісі Асоціації.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: