fbpx

Загальна зустріч Асоціації з Віктором Галасюком, Головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва

  • Дата: 12/11/2018
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Початок реєстраціїo 09:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1А

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на загальну зустріч з Віктором Галасюком, Головою Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва, Президентом Української асоціації Римського клубу, членом-кореспондентом Всесвітньої академії мистецтва і науки.

На зустрічі ми плануємо обговорити ряд законодавчих ініціатив, що знаходяться в компетенції Парламентського комітету з питань промислової політики та підприємництва. Зокрема, деякі ліцензійні процедури, технічне регулювання, питання деревообробки, перспективи впровадження інституту уповноважених економічних операторів, питання державного нагляду та інші.

Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (09 листопада 19:00).

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: