fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Її історія в Одесі: Жінки які змінюють країну

  • Дата: 31/08/2018 (ПТ)
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 12:00 - 13:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 11:30
Місце проведення:

Il Decameron Clubhouse Odessa (вул. Леха Качинського 10, Одеса)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Її історія в Одесі: Жінки які змінюють країну. Дата: 31 серпня2018. Час: 12:00 13:30. Мова: українська (без перекладу). Реєстрація починається о 11:30. Місце проведення: Il Decameron Clubhouse Odessa (вул. Леха Качинського 10, Одеса). Реєстрація завершена Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує вас провести останній день літа на морському узбережжі Одеси. Ми чудово проведемо час та познайомимось ближче з жінками, які наполегливо працюють, щоб змінити нашу країну на краще. Ми поговоримо про їхні цілі, про те, де беруть натхнення та якими життєвими принципами та мотивами у роботі вони керуються. Ця особлива зустріч відбудеться 31 серпня в Одесі у готелі Il Decameron Clubhouse Odessa (вул. Леха Качинського 10, Одеса) Важливо! Попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни у розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами! Головний партнер Партнери           Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація завершена

Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує вас провести останній день літа на морському узбережжі Одеси.

Ми чудово проведемо час та познайомимось ближче з жінками, які наполегливо працюють, щоб змінити нашу країну на краще. Ми поговоримо про їхні цілі, про те, де беруть натхнення та якими життєвими принципами та мотивами у роботі вони керуються.

Ця особлива зустріч відбудеться 31 серпня в Одесі у готелі Il Decameron Clubhouse Odessa (вул. Леха Качинського 10, Одеса)

Важливо! Попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни у розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Головний партнер

Партнери

        

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: