fbpx

Відкрита лекція: Як вижити в епоху технологічної революції і не опинитись серед аутсайдерів

 • Дата: 12/09/2019
 • Мова: російська/ українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Реєстрація можлива лише для двох представників від компанії! 

Криза насувається! Панікувати чи радіти? Світ рухається в бік абсолютно нової економічної моделі, в основі якої лежить глобальна зміна технологій. Ці технології вже прийшли і активно впроваджуються: нові покоління зв’язку, інтернет речей, великі дані, штучний інтелект – все це робить Ваш бізнес продуктивніше і ефективніше. Все більше процесів і рішень тепер відбуваються без участі людини, а традиційні бізнес-інструменти перестають працювати. Так, формально це має ознаки кризи, яка за прогнозами фінансистів буде настільки масштабною, що торкнеться кожного з нас. Але, якщо розібратися – це період нових можливостей і виходу на новий виток розвитку. Адже інновації впроваджуються не заради інновацій, а заради поліпшення життя і звільнення наших мізків для більш творчих завдань.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Vodafone Україна та Huawei запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як вижити в епоху технологічної революції і не опинитись серед аутсайдерів.

Після відвідування відкритої лекції учасники: зрозуміють, які є сучасні технологічні тренди, для того щоб бути впевненими в своєму завтра, бачити можливості і шанси в ситуації, коли все змінюється і звичні бізнес-інструменти перестають працювати.

Спікери:

 • Владислав Войтович – Digital Strategist Vodafone Україна, керує впровадженням та розвитком цифрових каналів комунікації, впевнений, що компаніям варто уважно слідкувати за прогнозами фантастів-футурологів, щоб не залишитись позаду.
 • Микола Тракнов – начальник департаменту цифрових рішень та платформ Vodafone Україна, розвиває напрямок цифрових продуктів для бізнес і приватних клієнтів Vodafone, включаючи напрямки ICT продуктів, IoT бізнес, Cloud, 18 років досвіду в телекомунікаціях в Україні та країнах Східної Європи і Центральної Азії у сфері маркетингу, продажів, закупівель і проектного менеджменту.
 • Володимир Рибалко – начальник департаменту Customer Value Management (Big Data), більше 10 років досвіду в сфері цільового маркетингу на базі предикативних моделей та аналізу Big Data. 
 • Олександр Сербін – директор з розвитку бізнесу Huawei Ukraine, 20 років в телекомі, просуває ідеї розвитку цифрової інфраструктури як основи для цифрової економіки (Україна, Азербайджан, Узбекистан, Киргизія), брав участь у запуску проектів PCRF, SmartCare, модернізація PS Core, «мобільна газета».

Основні партнери: Vodafone Україна, Huawei.

Цільова аудиторія: всі, кому важливо розуміти, що відбувається сьогодні, і цікаво знати, яким світ буде завтра.

Питання для обговорення:

 • Технологічна революція 4.0. Тренди.
 • Еволюція технологій зв’язку як основа цифрової економіки.
 • Світ, де речі ходять в інтернет і передають величезні масиви даних – розібратися, щоб зрозуміти навколишній світ.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 4
Владислав Войтович
Digital Strategist Vodafone Україна, керує впровадженням та розвитком цифрових каналів комунікації
Микола Тракнов
начальник департаменту цифрових рішень та платформ Vodafone Україна, розвиває напрямок цифрових продуктів для бізнес і приватних клієнтів Vodafone, включаючи напрямки ICT продуктів, IoT бізнес, Cloud, 18 років досвіду в телекомунікаціях в Україні та країнах Східної Європи і Центральної Азії у сфері маркетингу, продажів, закупівель і проектного менеджменту
Володимир Рибалко
начальник департаменту Customer Value Management (Big Data), більше 10 років досвіду в сфері цільового маркетингу на базі предикативних моделей та аналізу Big Data
Олександр Сербін
директор з розвитку бізнесу Huawei Ukraine, 20 років в телекомі, просуває ідеї розвитку цифрової інфраструктури як основи для цифрової економіки (Україна, Азербайджан, Узбекистан, Киргизія), брав участь у запуску проектів PCRF, SmartCare, модернізація PS Core, «мобільна газета»
Владислав Войтович
Микола Тракнов
Володимир Рибалко
Олександр Сербін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: