fbpx

Відкрита лекція: Як вижити в епоху технологічної революції і не опинитись серед аутсайдерів

 • Дата: 12/09/2019
 • Мова: російська/ українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Реєстрація можлива лише для двох представників від компанії! 

Криза насувається! Панікувати чи радіти? Світ рухається в бік абсолютно нової економічної моделі, в основі якої лежить глобальна зміна технологій. Ці технології вже прийшли і активно впроваджуються: нові покоління зв’язку, інтернет речей, великі дані, штучний інтелект – все це робить Ваш бізнес продуктивніше і ефективніше. Все більше процесів і рішень тепер відбуваються без участі людини, а традиційні бізнес-інструменти перестають працювати. Так, формально це має ознаки кризи, яка за прогнозами фінансистів буде настільки масштабною, що торкнеться кожного з нас. Але, якщо розібратися – це період нових можливостей і виходу на новий виток розвитку. Адже інновації впроваджуються не заради інновацій, а заради поліпшення життя і звільнення наших мізків для більш творчих завдань.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Vodafone Україна та Huawei запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як вижити в епоху технологічної революції і не опинитись серед аутсайдерів.

Після відвідування відкритої лекції учасники: зрозуміють, які є сучасні технологічні тренди, для того щоб бути впевненими в своєму завтра, бачити можливості і шанси в ситуації, коли все змінюється і звичні бізнес-інструменти перестають працювати.

Спікери:

 • Владислав Войтович – Digital Strategist Vodafone Україна, керує впровадженням та розвитком цифрових каналів комунікації, впевнений, що компаніям варто уважно слідкувати за прогнозами фантастів-футурологів, щоб не залишитись позаду.
 • Микола Тракнов – начальник департаменту цифрових рішень та платформ Vodafone Україна, розвиває напрямок цифрових продуктів для бізнес і приватних клієнтів Vodafone, включаючи напрямки ICT продуктів, IoT бізнес, Cloud, 18 років досвіду в телекомунікаціях в Україні та країнах Східної Європи і Центральної Азії у сфері маркетингу, продажів, закупівель і проектного менеджменту.
 • Володимир Рибалко – начальник департаменту Customer Value Management (Big Data), більше 10 років досвіду в сфері цільового маркетингу на базі предикативних моделей та аналізу Big Data. 
 • Олександр Сербін – директор з розвитку бізнесу Huawei Ukraine, 20 років в телекомі, просуває ідеї розвитку цифрової інфраструктури як основи для цифрової економіки (Україна, Азербайджан, Узбекистан, Киргизія), брав участь у запуску проектів PCRF, SmartCare, модернізація PS Core, «мобільна газета».

Основні партнери: Vodafone Україна, Huawei.

Цільова аудиторія: всі, кому важливо розуміти, що відбувається сьогодні, і цікаво знати, яким світ буде завтра.

Питання для обговорення:

 • Технологічна революція 4.0. Тренди.
 • Еволюція технологій зв’язку як основа цифрової економіки.
 • Світ, де речі ходять в інтернет і передають величезні масиви даних – розібратися, щоб зрозуміти навколишній світ.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 4
Владислав Войтович
Digital Strategist Vodafone Україна, керує впровадженням та розвитком цифрових каналів комунікації
Микола Тракнов
начальник департаменту цифрових рішень та платформ Vodafone Україна, розвиває напрямок цифрових продуктів для бізнес і приватних клієнтів Vodafone, включаючи напрямки ICT продуктів, IoT бізнес, Cloud, 18 років досвіду в телекомунікаціях в Україні та країнах Східної Європи і Центральної Азії у сфері маркетингу, продажів, закупівель і проектного менеджменту
Володимир Рибалко
начальник департаменту Customer Value Management (Big Data), більше 10 років досвіду в сфері цільового маркетингу на базі предикативних моделей та аналізу Big Data
Олександр Сербін
директор з розвитку бізнесу Huawei Ukraine, 20 років в телекомі, просуває ідеї розвитку цифрової інфраструктури як основи для цифрової економіки (Україна, Азербайджан, Узбекистан, Киргизія), брав участь у запуску проектів PCRF, SmartCare, модернізація PS Core, «мобільна газета»
Владислав Войтович
Микола Тракнов
Володимир Рибалко
Олександр Сербін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: