fbpx

Online-лекція: Коучинг, як технологія створення внутрішньої опори компанії

  • Дата: 19/05/2020
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Що буде з компанією? Оптимізація, реструктуризація, скорочення, трансформація – в сьогоднішній ситуації можливі різні сценарії. Кожна компанія йде своїм шляхом змін і важливо в цей час залишитися зі справжніми цінностями і баченням майбутнього, а також, дати співробітникам відчуття безпеки і підтримки. Безпека і довіра створює міцну основу для подальших змін компанії, на яку постійно впливають і будуть впливати політичні, економічні, природні, екологічні, епідеміологічні чинники. Відкриття нових ресурсів, внутрішній потенціал, самомотивація, відповідальність – це саме та внутрішня сила компанії, яку можна протиставити зовнішнім викликам.

EBA Management Development Centre спільно з Лілією Луць та Ольгою Шевчук запрошують Вас взяти участь у Online-лекції: Коучинг, як технологія створення внутрішньої опори компанії.

Дана лекція запланована на 19 травня об 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

  • Лілія Луць, сертифікований коуч (Erickson Coaching International), член Міжнародної Федерації Коучинга (ICF), НЛП Майстер, бізнес тренер.
  • Ольга Шевчук, коуч ICF, секретар ICF Ukraine, тренер-медіатор, когнітивно-поведінковий консультант.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники, спеціалісти, які бажають розвинути власні лідерські якості.

Питання для обговорення:

  • Як сфокусувати співробітників на можливостях?
  • Як створити атмосферу навчання і підтримки для активних співробітників і не дати їм вигоріти?
  • Як забезпечити стабільне економічне зростання після шторму, завдяки формуванню нової культури передачі знань і досвіду?
  • До яких коучинговий інструментів необхідно звернутися прямо зараз?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Лілія Луць
Сертифікований коуч (Erickson Coaching International), член Міжнародної Федерації Коучинга (ICF), НЛП Майстер, організаційний консультант, бізнес тренер та коуч, , автор програм для керівників різних рівнів з розвитку ключових навичок, HR Business Partner, керівник адміністративного відділу, досвід роботи в міжнародних компаніях 17 років.
Ольга Шевчук
Коуч ICF; Секретар ICF Ukraine; тренер-медіатор; бізнес-медіатор Академії Мюнхенской ТПП; когнітивно-поведінковий консультант. Автор тренінгових програм «Self-коучинг для медіатора», «Коучингові інструменти в роботі медіатора», «Підготовка юридичних радників серед лідерів біженців», «Магія успіху. Науковий підхід», «Конфлікт - Ключ до Розвитку»
Лілія Луць
Ольга Шевчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: