fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як побудувати високоефективну ІТ організацію для сучасних бізнесів

  • Дата: 11/06/2019 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як побудувати високоефективну ІТ організацію для сучасних бізнесів. Дата: 11 червня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. У динамічному світі непросто зробити компанію чи організацію ефективною. Це також стосується і ІТ організацій, які зазвичай були виокремлені як ІТ підрозділи компаній і трактувалися як допоміжні функції чи «центри затрат». Однак, сьогодні майже кожна компанія – це технологічна компанія, а ІТ є двигуном та рушійною силою бізнесу. Команда EBA Management Development Centre спільно з Kyiv School of Economics (KSE) запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як побудувати високоефективну ІТ організацію для сучасних бізнесів. Після відвідування лекції учасники дізнаються: Як побудувати ІТ організацію, що допомагатиме росту бізнесу. Які інструменти мають використовувати бізнес та ІТ для впровадження прагматичного підходу до ІТ трансформації. Спікер: Вікторія Цицак, PhD, ACCA; провідний експерт із продуктів та сервісів, центр експертизи «Рішення та Платформи» у SoftServe; викладач Київської Школи Економіки, курс «Основи бізнес моделей та цифрова трансформація»; старший менеджер, стратегічний та операційний консалтинг у PwC Україна та Центрально-Східна Європа (2005-2017). Основний партнер: Kyiv School of Economics (KSE) Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: CEOs, C-level executives Питання для обговорення: Що таке високоефективна ІТ організація та як її збудувати? Як сучасна ІТ стратегія може допомогти бізнесу та ІТ працювати разом та сприяти швидкому трансформаційному процесу. Забезпечення повноцінної підтримки трансформації: від діагностики до реалізації. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Вікторія Цицак. PhD, ACCA; провідний експерт із продуктів та сервісів, центр експертизи Рішення та Платформи у SoftServe; викладач Київської Школи Економіки, курс “Основи бізнес моделей та цифрова трансформація”; старший менеджер, стратегічний та операційний консалтинг у PwC Україна та Центрально-Східна Європа (2005-2017). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

У динамічному світі непросто зробити компанію чи організацію ефективною. Це також стосується і ІТ організацій, які зазвичай були виокремлені як ІТ підрозділи компаній і трактувалися як допоміжні функції чи «центри затрат». Однак, сьогодні майже кожна компанія – це технологічна компанія, а ІТ є двигуном та рушійною силою бізнесу.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Kyiv School of Economics (KSE) запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як побудувати високоефективну ІТ організацію для сучасних бізнесів.

Після відвідування лекції учасники дізнаються:

  • Як побудувати ІТ організацію, що допомагатиме росту бізнесу.
  • Які інструменти мають використовувати бізнес та ІТ для впровадження прагматичного підходу до ІТ трансформації.

Спікер: Вікторія Цицак, PhD, ACCA; провідний експерт із продуктів та сервісів, центр експертизи «Рішення та Платформи» у SoftServe; викладач Київської Школи Економіки, курс «Основи бізнес моделей та цифрова трансформація»; старший менеджер, стратегічний та операційний консалтинг у PwC Україна та Центрально-Східна Європа (2005-2017).

Основний партнер: Kyiv School of Economics (KSE)

Партнери заходуHUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: CEOs, C-level executives

Питання для обговорення:

  • Що таке високоефективна ІТ організація та як її збудувати?
  • Як сучасна ІТ стратегія може допомогти бізнесу та ІТ працювати разом та сприяти швидкому трансформаційному процесу.
  • Забезпечення повноцінної підтримки трансформації: від діагностики до реалізації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Вікторія Цицак
PhD, ACCA; провідний експерт із продуктів та сервісів, центр експертизи "Рішення та Платформи" у SoftServe; викладач Київської Школи Економіки, курс “Основи бізнес моделей та цифрова трансформація”; старший менеджер, стратегічний та операційний консалтинг у PwC Україна та Центрально-Східна Європа (2005-2017)
Вікторія Цицак

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: