fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: X2Y. Особливості комунікацій бізнесу з представниками покоління Y

 • Дата: 20/11/2018 (ВТ)
 • Мова: Російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: X2Y. Особливості комунікацій бізнесу з представниками покоління Y. Дата: 20 листопада2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. У 1991 році американськими вченими Нейлом Хоувом і Вільямом Штраусом була презентована теорія поколінь. Згідно неї, кожні 20-25 років народжується нове покоління людей, що мають риси характеру, звички та особливості, які виділяють їх на тлі всіх інших і потім повторюються у майбутніх поколіннях. Людей, які народились після 1981 року і зустріли нове тисячоліття в юному віці, називають поколінням Y. Їх прийнято вважати лінивими та самовпевненими, але насправді представники покоління Y прагнуть розвиватись, працювати на результат і бачити в своєму роботодавцю наставника, а не людину, яка вміє лише роздавати завдання. На відкритій лекції розберемо на прикладах, як з ними працювати та як будувати комунікацію. Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Дмитренко та Катериною Веремєєвою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: X2Y. Особливості комунікацій бізнесу з представниками покоління Y. Спікери: Наталія Дмитренко, CMO Arricano Real Estate Plc, ініціатор проекту Business2Students. Катерина Веремєєва, начальник відділу корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю (також КСО Амбассадор), Watsons Ukraine. Основні партнери: Arricano Real Estate, Watsons. Партнери: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: спеціалісти по комунікаціям, маркетингу, HR та КСО. Питання для обговорення:  Чим запалити? Що дати? Що отримати? Вчити або дружити? У чому для них цінність роботодавця? EVP&BVP чи Я не буду працювати на бренд, який би не купив. Не однією зарплатою, чи як відстроїтись від конкурентів, формуючи EVP. Корпоративна соціальна відповідальність як метод залучення та утримання молодих спеціалістів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Наталія Дмитренко. Експертка з маркетингу та комунікацій, засновниця освітницького проекту Business2Students. Наталія має більше 15 років досвіду в маркетингових комунікаціях, а також в розробці ефективних маркетингових стратегій у складі сформованих команд та як незалежний консультант. Катерина Веремєєва. начальник відділу корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю (також КСО Амбассадор), Watsons Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

У 1991 році американськими вченими Нейлом Хоувом і Вільямом Штраусом була презентована теорія поколінь. Згідно неї, кожні 20-25 років народжується нове покоління людей, що мають риси характеру, звички та особливості, які виділяють їх на тлі всіх інших і потім повторюються у майбутніх поколіннях. Людей, які народились після 1981 року і зустріли нове тисячоліття в юному віці, називають поколінням Y. Їх прийнято вважати лінивими та самовпевненими, але насправді представники покоління Y прагнуть розвиватись, працювати на результат і бачити в своєму роботодавцю наставника, а не людину, яка вміє лише роздавати завдання. На відкритій лекції розберемо на прикладах, як з ними працювати та як будувати комунікацію.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Дмитренко та Катериною Веремєєвою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: X2Y. Особливості комунікацій бізнесу з представниками покоління Y.

Спікери:

 • Наталія Дмитренко, CMO Arricano Real Estate Plc, ініціатор проекту Business2Students.
 • Катерина Веремєєва, начальник відділу корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю (також КСО Амбассадор), Watsons Ukraine.

Основні партнери: Arricano Real EstateWatsons.

Партнери: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: спеціалісти по комунікаціям, маркетингу, HR та КСО.

Питання для обговорення: 

 • Чим запалити?
 • Що дати?
 • Що отримати?
 • Вчити або дружити?
 • У чому для них цінність роботодавця?
 • EVP&BVP чи Я не буду працювати на бренд, який би не купив.
 • “Не однією зарплатою”, чи як відстроїтись від конкурентів, формуючи EVP.
 • Корпоративна соціальна відповідальність як метод залучення та утримання молодих спеціалістів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 2
Наталія Дмитренко
Експертка з маркетингу та комунікацій, засновниця освітницького проекту Business2Students. Наталія має більше 15 років досвіду в маркетингових комунікаціях, а також в розробці ефективних маркетингових стратегій у складі сформованих команд та як незалежний консультант
Катерина Веремєєва
начальник відділу корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю (також КСО Амбассадор), Watsons Ukraine
Наталія Дмитренко
Катерина Веремєєва

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: