fbpx

Відкрита лекція: Що спільного у партнерства та оселедця під шубою: досвід побудови партнерської мережі компанії Бітрікс24

  • Дата: 19/11/2019
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3)

У разі активної реєстрації, ми залишаємо за собою право обмежити кількість представників від однієї компанії.

Партнерська бізнес-модель — це не просто можливість «делегувати» продажі іншим компаніям та масштабуватися. Партнерство в бізнесі потребує навичок та уваги до деталей, бо замість одного відділу продажів у Вас з’явиться 10, 100 чи 1000. Або 2400, як у нашому випадку. Бітрікс24 має унікальний досвід побудови величезної мережі партнерських компаній, які консультують, впроваджують та навчають використовувати наш продукт. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Бітрікс24 запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Що спільного у партнерства та оселедця під шубою: досвід побудови партнерської мережі компанії Бітрікс24.

Спікер: Дмитро Суслов, директор українського Бітрікс24, З 2011-го року очолює компанію «Бітрікс24» в м. Києві, співробітники якої займаються просуванням продуктів «Бітрікс» і «Бітрікс24» на українському ринку та розвитком партнерської мережі, займався просуванням Бітрікс24 у Білорусі та Польщі.

Основний партнер: Бітрікс24.

Партнер заходу: HUB 4.0.

Цільова аудиторія: співробітники компаній, які роздумують над зміною бізнес-моделі, шукають нові канали збуту та напрями масштабування, бажають дізнатись більше про ефективне партнерство.

Питання для обговорення:

  • Навіщо обирати партнерську бізнес-модель.
  • Плюси та мінуси партнерської бізнес-моделі.
  • Основні компоненти партнерської програми.
  • Детальний розгляд кожного компоненту: як він з’явився, для чого потрібен і як працює.
  • Секретний інгредієнт, без якого наше “блюдо не мало б особливого смаку”.
  • Досвід побудови однієї з найбільших партнерських мереж на вітчизняному ринку.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Дмитро Суслов
директор українського Бітрікс24, З 2011-го року очолює компанію «Бітрікс24» в м. Києві, співробітники якої займаються просуванням продуктів «Бітрікс» і «Бітрікс24» на українському ринку та розвитком партнерської мережі, займався просуванням Бітрікс24 у Білорусі та Польщі
Дмитро Суслов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: