fbpx

Відкрита лекція: Що спільного у партнерства та оселедця під шубою: досвід побудови партнерської мережі компанії Бітрікс24

  • Дата: 19/11/2019
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3)

У разі активної реєстрації, ми залишаємо за собою право обмежити кількість представників від однієї компанії.

Партнерська бізнес-модель — це не просто можливість «делегувати» продажі іншим компаніям та масштабуватися. Партнерство в бізнесі потребує навичок та уваги до деталей, бо замість одного відділу продажів у Вас з’явиться 10, 100 чи 1000. Або 2400, як у нашому випадку. Бітрікс24 має унікальний досвід побудови величезної мережі партнерських компаній, які консультують, впроваджують та навчають використовувати наш продукт. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Бітрікс24 запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Що спільного у партнерства та оселедця під шубою: досвід побудови партнерської мережі компанії Бітрікс24.

Спікер: Дмитро Суслов, директор українського Бітрікс24, З 2011-го року очолює компанію «Бітрікс24» в м. Києві, співробітники якої займаються просуванням продуктів «Бітрікс» і «Бітрікс24» на українському ринку та розвитком партнерської мережі, займався просуванням Бітрікс24 у Білорусі та Польщі.

Основний партнер: Бітрікс24.

Партнер заходу: HUB 4.0.

Цільова аудиторія: співробітники компаній, які роздумують над зміною бізнес-моделі, шукають нові канали збуту та напрями масштабування, бажають дізнатись більше про ефективне партнерство.

Питання для обговорення:

  • Навіщо обирати партнерську бізнес-модель.
  • Плюси та мінуси партнерської бізнес-моделі.
  • Основні компоненти партнерської програми.
  • Детальний розгляд кожного компоненту: як він з’явився, для чого потрібен і як працює.
  • Секретний інгредієнт, без якого наше “блюдо не мало б особливого смаку”.
  • Досвід побудови однієї з найбільших партнерських мереж на вітчизняному ринку.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Дмитро Суслов
директор українського Бітрікс24, З 2011-го року очолює компанію «Бітрікс24» в м. Києві, співробітники якої займаються просуванням продуктів «Бітрікс» і «Бітрікс24» на українському ринку та розвитком партнерської мережі, займався просуванням Бітрікс24 у Білорусі та Польщі
Дмитро Суслов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: