fbpx

Відкрита лекція: Роботизована автоматизація процесів як ключовий елемент цифрової трансформації

  • Дата: 18/06/2019
  • Мова: англійська
  • Час: 17:00 - 19:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Чи хотіли б Ви автоматизувати задачі, що повторюються, з нульовою кількістю помилок і  продуктивністю 24/7? Це є цифрова реальність, що сколихнула сучасний діловий світ. Чи хотіли б Ви бути серед найбільш інноваційних компаній в Україні? Протягом відкритої лекції Ви дізнаєтесь, як роботизована автоматизація процесів (РПА) націлена на трансформування звичних процесів, зберігає час і дозволяє зосередитися на завданнях з більш високою цінністю, що в підсумку призводить до підвищення задоволеності співробітників, а також задоволення Ваших клієнтів.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Мазар Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Роботизована автоматизація процесів як ключовий елемент цифрової трансформації.

Спікер: Мартін Варос, партнер, Мазар Словаччина, керівник Центру роботизації Мазар, має 19-річний досвід роботи в сфері інновацій та діджиталізації, роботизованої автоматизації процесів, оптимізації бізнес-процесів, аналізі процесів, управлінні ризиками та системній інтеграції.

Партнер: Мазар Україна.

Цільова аудиторія: директори, фінансові директори, операційні директори, керівники бек-офісів, HR керівники, ІТ керівники.

Питання для обговорення:

  • Що таке роботизована автоматизація процесів, на що вона здатна, а що не в межах її компетенції.
  • У чому цінність РПА як елементу цифрової трансформації.
  • Яку вигоду Ви отримаєте від РПА в якості компанії, та в якості працівника.
  • Випадки використання РПА, які процеси можуть бути автоматизовані та які галузі під найбільшим впливом.
  • Роз’яснення та демонстрація прикладів реального впровадження РПА.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Мартін Варос
партнер, Мазар Словаччина, керівник Центру роботизації Мазар, має 19-річний досвід роботи в сфері інновацій та діджиталізації, роботизованої автоматизації процесів, оптимізації бізнес-процесів, аналізі процесів, управлінні ризиками та системній інтеграції.
Мартін Варос

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: