fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Практика впровадження МСФЗ 9. «Фінансові інструменти»

 • Дата: 16/05/2019 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Практика впровадження МСФЗ 9. «Фінансові інструменти». Дата: 16 травня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. МСФЗ 9 – мабуть найбільш обговорюваний та найбільш суперечливий стандарт, про що свідчить кількість його редакцій, аж 4 (2009, 2010, 2014 та 2015 років). Впровадження стандарту стало інтелектуальним викликом як спільноті бухгалтерів, так і спільноті фінансових аналітиків та управлінців. Впровадження стандарту в різних юрисдикціях має як загальні спільні риси, наприклад дуже високу вартість, так і особливості, наприклад наявність/обмеженість даних для фінансового моделювання. Відповідно виникає питання як це зробити максимально «безболісно» та ефективно.   Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією AC Crowe Ukraine запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Практика впровадження МСФЗ 9 «Фінансові інструменти». Результат: Отримання розуміння причин прийняття МСФЗ 9; Розуміння кроків, необхідних для впровадження МСФЗ 9; Ознайомлення з реальними рішеннями впровадження МСФЗ 9. Спікер: Віталій Гавриш, Більш ніж 14 років успішного керівництва, нагляду та мотивації команд з аудиту, досвід в аудиторській діяльності з 2001 року. Партнер: AC Crowe Ukraine Цільова аудиторія: менеджмент фінансових інституцій, фінансові директори та головні бухгалтери компаній. Питання для обговорення:  Чи була заміна МСБО 39 на МСФЗ 9 виправданою  Вплив впровадження МСФЗ 9 на фінансову звітність  Зміни в класифікації фінансових інструментів  Зміни в оцінці фінансових інструментів, включаючи резерв очікуваних кредитних збитків  Напрямки впровадження МСФЗ 9 – процеси, зони відповідальності, інформаційні потоки  Розгляд практичних кейсів  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Віталій Гавриш. партнер AC Crowe Ukraine, аудит. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

МСФЗ 9 – мабуть найбільш обговорюваний та найбільш суперечливий стандарт, про що свідчить кількість його редакцій, аж 4 (2009, 2010, 2014 та 2015 років). Впровадження стандарту стало інтелектуальним викликом як спільноті бухгалтерів, так і спільноті фінансових аналітиків та управлінців. Впровадження стандарту в різних юрисдикціях має як загальні спільні риси, наприклад дуже високу вартість, так і особливості, наприклад наявність/обмеженість даних для фінансового моделювання. Відповідно виникає питання як це зробити максимально «безболісно» та ефективно.  

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією AC Crowe Ukraine запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Практика впровадження МСФЗ 9 «Фінансові інструменти».

Результат:

 • Отримання розуміння причин прийняття МСФЗ 9;
 • Розуміння кроків, необхідних для впровадження МСФЗ 9;
 • Ознайомлення з реальними рішеннями впровадження МСФЗ 9.

Спікер: Віталій Гавриш, Більш ніж 14 років успішного керівництва, нагляду та мотивації команд з аудиту, досвід в аудиторській діяльності з 2001 року.

Партнер: AC Crowe Ukraine

Цільова аудиторія: менеджмент фінансових інституцій, фінансові директори та головні бухгалтери компаній.

Питання для обговорення: 

 • Чи була заміна МСБО 39 на МСФЗ 9 виправданою 
 • Вплив впровадження МСФЗ 9 на фінансову звітність 
 • Зміни в класифікації фінансових інструментів 
 • Зміни в оцінці фінансових інструментів, включаючи резерв очікуваних кредитних збитків 
 • Напрямки впровадження МСФЗ 9 – процеси, зони відповідальності, інформаційні потоки 
 • Розгляд практичних кейсів 

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Віталій Гавриш
партнер AC Crowe Ukraine, аудит
Віталій Гавриш

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: