fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Передові комунікаційні навички. Ненасильницька комунікація в лідерстві

  • Дата: 21/11/2017 (ВТ)
  • Мова: англійська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації в м.Київ (Андріївський узвіз, 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Передові комунікаційні навички. Ненасильницька комунікація в лідерстві. Дата: 21 листопада2017. Час: 10:00 12:00. Мова: англійська. Квиток: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації в м.Київ (Андріївський узвіз, 1А). Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією U-Integral запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Передові комунікаційні навички. Ненасильницька комунікація в лідерстві за методом Ненасильницької комунікації (Nonviolent communication) Маршала Розенберга. Ненасильницьку комунікацію (ННК) називають «мовою життя». Метод заснований американським психологом доктором Маршаллом Розенбергом у 60-х роках ХХ століття і використовується в багатьох організаціях та інституціях у понад 70-ти країнах світу, зокрема у таких компаніях як Audi, Ericsson та 3M. Метод ННК названий Фредеріком Лалу, автором бестселера «Відкриваючи організації майбутнього», найбільш глибокою, ґрунтовною та найефективнішою практикою, яка сприяє здоровим стосункам та розвиває і формує командний дух в організації. Спікер: Ева Рамбала (Угорщина), міжнародний сертифікований тренер з ненасильницького спілкування, досвідчений медіатор, що спеціалізується на вирішенні конфліктів і навчанні ефективним комунікаціям на основі методології ненасильницької комунікації (ННК) в таких галузях, як інформаційні технології, банківська справа, нафта і газ, освіта і т.д. Ева має 20-річний досвід роботи в 35 країнах по всьому світу, включаючи США, Канаду, Росію, Боснію і Герцеговину, Іран, Пакистан, Південну Корею, Молдову, Грузію, Австрію, Бельгію, Угорщину, Данію, Англію, Польщу, Португалію, Швецію, Південну Африку та Україну.Ева Рамбала (Угорщина). Партнер: U-Integral Цільова аудиторія: всі, хто формує і управляє комунікаціями компанії, працює з клієнтами, розвиває горизонтальні звязки в середині команди, створює ефективні партнерські комунікації тощо. Теми для обговорення: Як встановлювати ефективні робочі стосунки Як давати і отримувати конструктивний зворотний звязок Як управляти важкими розмовами Як підтримувати необхідний баланс між ефективністю роботи та міжособистісними стосунками всередині команди Як трансформувати конфлікти і стрес у співпрацю Спікери. Ева Рамбала. Міжнародний сертифікований тренер з ненасильницького спілкування, досвідчений медіатор. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією U-Integral запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Передові комунікаційні навички. Ненасильницька комунікація в лідерстві за методом Ненасильницької комунікації (Nonviolent communication) Маршала Розенберга.

Ненасильницьку комунікацію (ННК) називають «мовою життя». Метод заснований американським психологом доктором Маршаллом Розенбергом у 60-х роках ХХ століття і використовується в багатьох організаціях та інституціях у понад 70-ти країнах світу, зокрема у таких компаніях як Audi, Ericsson та 3M.

Метод ННК названий Фредеріком Лалу, автором бестселера «Відкриваючи організації майбутнього», найбільш глибокою, ґрунтовною та найефективнішою практикою, яка сприяє здоровим стосункам та розвиває і формує командний дух в організації.

Спікер: Ева Рамбала (Угорщина), міжнародний сертифікований тренер з ненасильницького спілкування, досвідчений медіатор, що спеціалізується на вирішенні конфліктів і навчанні ефективним комунікаціям на основі методології ненасильницької комунікації (ННК) в таких галузях, як інформаційні технології, банківська справа, нафта і газ, освіта і т.д. Ева має 20-річний досвід роботи в 35 країнах по всьому світу, включаючи США, Канаду, Росію, Боснію і Герцеговину, Іран, Пакистан, Південну Корею, Молдову, Грузію, Австрію, Бельгію, Угорщину, Данію, Англію, Польщу, Португалію, Швецію, Південну Африку та Україну.Ева Рамбала (Угорщина).

Партнер: U-Integral

Цільова аудиторія: всі, хто формує і управляє комунікаціями компанії, працює з клієнтами, розвиває горизонтальні зв’язки в середині команди, створює ефективні партнерські комунікації тощо.

Теми для обговорення:

  • Як встановлювати ефективні робочі стосунки
  • Як давати і отримувати конструктивний зворотний зв’язок
  • Як управляти важкими розмовами
  • Як підтримувати необхідний баланс між ефективністю роботи та міжособистісними стосунками всередині команди
  • Як трансформувати конфлікти і стрес у співпрацю

Спікери

1 / 1
Ева Рамбала
Міжнародний сертифікований тренер з ненасильницького спілкування, досвідчений медіатор
Ева Рамбала

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: