fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Mindfulness: Чи готові українські компанії до практик усвідомленості

 • Дата: 14/03/2019 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Mindfulness: Чи готові українські компанії до практик усвідомленості. Дата: 14 березня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Що може дати використання концепції усвідомленості у бізнес-середовищі? Під час лекції спікер розповість аудиторії про переваги mindfulness, які включають в себе підвищену продуктивність та креативність, глибшу самосвідомість і кращі особисті відносини в колективі. Зокрема, розкаже про ефективні практики найкращих західних компаній та доцільність їх використання у вітчизняних реаліях.  Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією IT.Integrator запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: Mindfulness: Чи готові українські компанії до практик усвідомленості. Після відвідування відкритої лекції учасники: Здобудуть практичні навики створення атмосфери mindfulness, у своїх компаніях та використання відповідних практик у повсякденній роботі; Отримають порцію цікавих наукових фактів, що стоять за концепцією mindfulness; Зможуть розібратися в тому, чому відповідні практики діють, які перешкоди та ризики існують щодо їх застосування в сучасних організаціях. Спікер: Надія Омельченко, віце-президент компанії ІТ.Інтегратор, співзасновниця відьма-бару Лиса Гора, викладач бізнес-школи «МІМ-Київ». Партнер:  IT.Integrator Цільова аудиторія: керівники організацій, топ-менеджери, HR менеджери, старші та молодші менеджери. Питання для обговорення: Чи варто бізнесу практикувати усвідомленість Чи може практика mindfulness в організації навпаки демотивувати персонал Практичні методи та інструменти, які використовуються в бізнес-середовищі Актуальність застосування концепції в сучасних українських компаніях Чому провідні високотехнологічні компанії (Starbucks, Apple, Google, Facebook, Intel) впроваджують  mindfulness-програми для розвитку персоналу Як залишатися усвідомленим у світі сучасних технологій  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Надія Омельченко. Віце-президент компанії ІТ-Інтегратор, співзасновниця відьма-бару Лиса Гора, викладач бізнес-школи «МІМ-Київ». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Що може дати використання концепції усвідомленості у бізнес-середовищі? Під час лекції спікер розповість аудиторії про переваги mindfulness, які включають в себе підвищену продуктивність та креативність, глибшу самосвідомість і кращі особисті відносини в колективі. Зокрема, розкаже про ефективні практики найкращих західних компаній та доцільність їх використання у вітчизняних реаліях.

 Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією IT.Integrator запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: Mindfulness: Чи готові українські компанії до практик усвідомленості.

Після відвідування відкритої лекції учасники:

 • Здобудуть практичні навики створення атмосфери mindfulness, у своїх компаніях та використання відповідних практик у повсякденній роботі;
 • Отримають порцію цікавих наукових фактів, що стоять за концепцією mindfulness;
 • Зможуть розібратися в тому, чому відповідні практики діють, які перешкоди та ризики існують щодо їх застосування в сучасних організаціях.

Спікер: Надія Омельченко, віце-президент компанії “ІТ.Інтегратор”, співзасновниця відьма-бару “Лиса Гора”, викладач бізнес-школи «МІМ-Київ».

Партнер:  IT.Integrator

Цільова аудиторія: керівники організацій, топ-менеджери, HR менеджери, старші та молодші менеджери.

Питання для обговорення:

 • Чи варто бізнесу практикувати усвідомленість
 • Чи може практика mindfulness в організації навпаки демотивувати персонал
 • Практичні методи та інструменти, які використовуються в бізнес-середовищі
 • Актуальність застосування концепції в сучасних українських компаніях
 • Чому провідні високотехнологічні компанії (Starbucks, Apple, Google, Facebook, Intel) впроваджують  mindfulness-програми для розвитку персоналу
 • Як залишатися усвідомленим у світі сучасних технологій

 Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Надія Омельченко
Віце-президент компанії "ІТ-Інтегратор", співзасновниця відьма-бару "Лиса Гора", викладач бізнес-школи «МІМ-Київ»
Надія Омельченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: