Відкрита лекція: Медіація в бізнесі: як вирішити конфлікт, зберігши гроші, час і репутацію

 • Дата: 19/03/2019
 • Мова: російська/українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесокбезкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Додати до Google календаря Додати до Outlook календаря

Незважаючи на значну кількість реформ системи судочинства та виконавчої служби України, проведених за останні роки, бізнес досі, часто роками, чекає виконання судових рішень і шукає шляхи позасудового врегулювання конфліктів. Медіація, як альтернативний позасудовий спосіб вирішення конфліктів, вже понад 10 років доводить на практиці свою ефективність у найбільш розвинутих країнах світу, в тому числі, у США, Великобританії, Німеччині, Італії, Нідерландах і набуває все більшого поширення у бізнес-середовищі України. Вирішити конфлікт за принципом «win-win», зберігши матеріальні ресурси, час і репутацію Вашої компанії можливо? Ми кажемо – ТАК і доводимо це на практиці.

 Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Rödl&Partner та Українським Центром Медіації (kmbs)  запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: Медіація в бізнесі: як вирішити конфлікт, зберігши гроші, час і репутацію.

Під час  відкритої лекції учасники отримають знання та розуміння:

 • процесу медіації, як способу досудового врегулювання спорів і конфліктів в бізнесі;
 • інструментів медіації;
 • секретів успіхів практичних прикладів успішних медіацій.

Спікери:

 • Валерія Драбінович, старший юрист компанії Rödl&Partner, сертифікований медіатор Європейського союзу, голова робочої групи з питань медіації Німецько-Української промислово-торговельної палати. 5 років досвіду представництва інтересів клієнтів у судах всіх інстанцій в Україні та супроводу процедур виконання судових рішень.
 • Марина Саєнко, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Закон Перемоги»; сертифікований медіатор Українського центру медіації при Києво-Могилянській бізнес-школі; медіатор Центру медіації при Київській Торгово-промисловій палаті.

Основні партнери:  Rödl & PartnerUkrainian Mediation Center.

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: керівники організацій, топ-менеджери, юристи компаній та всі зацікавлені в отриманні знань та навиків використання інструментів медіації у вирішенні спорів і конфліктів.

Питання для обговорення:

 • Кому і для чого потрібна медіація? Особливості застосування медіації: внутрішній (внутрішньоорганізаційний) і зовнішній (комерційний) контексти.
 • Секрети успіху медіації і відмінності від інших способів вирішення конфліктів.
 • Чим медіація відрізняється від переговорів? Роль медіатора у вирішенні конфлікту.
 • «Прийоми» ефективної медіації, які зберігають гроші, час і ділові відносини сторін конфлікту (робота з запитаннями, віддзеркалювання, рефреймінг, перефразування, тест на реальність).
 • Які гарантії виконання рішення стороною конфлікту у медіації?
 • Чи всі конфлікти може вирішити медіатор?

 Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Валерія Драбінович
старший юрист компанії Rödl&Partner, сертифікований медіатор Європейського союзу, голова робочої групи з питань медіації Німецько-Української промислово-торговельної палати
Марина Саєнко
керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Закон Перемоги»; сертифікований медіатор Українського центру медіації при Києво-Могилянській бізнес-школі; медіатор Центру медіації при Київській Торгово-промисловій палаті
Валерія Драбінович
Марина Саєнко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 09 01

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: