fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Іноземний засновник та топ-менеджмент в українському ТОВ: як працювати, щоб спокійно спати?

  • Дата: 26/03/2019 (ВТ)
  • Мова: українська (під час обговорення можуть бути використані українська, російська або англійська мови)
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Іноземний засновник та топ-менеджмент в українському ТОВ: як працювати, щоб спокійно спати?. Дата: 26 березня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: українська (під час обговорення можуть бути використані українська, російська або англійська мови). Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Останні законодавчі зміни спростили працевлаштування іноземного топ-менеджменту та віддали багато корпоративних питань на розсуд засновнику. Що ж насправді змінилося та хто в виграші від змін? Команда EBA Management Development Centre спільно з Аккаунтор Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Іноземний засновник та топ-менеджмент в українському ТОВ: як працювати, щоб спокійно спати? Результат: слухачі отримають інформацію про актуальну практику застосування останніх законодавчих змін у сфері працевлаштування іноземних топ-менеджерів, судову практику притягнення директорів до відповідальності, рекомендації по виконанню нових обов’язків посадовими особами та організації ефективної взаємодії між ними та засновником. Спікер: Світлана Свириденко, керівник юридичного відділу Аккаунтор Україна; юрист з 10-річним досвідом в міжнародному консалтингу; представник компаній в корпоративних та трудових спорах; адвокат. Основний партнер: Accountor Ukraine Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: власники, топ-менеджери, головні бухгалтери та корпоративні юристи ТОВ з іноземними інвестиціями. Теми для обговорення: Оформлення відносин з топ-менеджером: трудовий чи цивільно-правовий договір. Нові обов’язки та відповідальність посадових осіб. Порядок взаємодії засновника та посадових осіб. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Світлана Свириденко. Керівник юридичного департаменту компанії Аккаунтор Україна, юрист з 10-ти річним досвідом в міжнародному консалтингу, представник компаній в корпоративних та трудових спорах, адвокат. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Останні законодавчі зміни спростили працевлаштування іноземного топ-менеджменту та віддали багато корпоративних питань на розсуд засновнику. Що ж насправді змінилося та хто в виграші від змін?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Аккаунтор Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Іноземний засновник та топ-менеджмент в українському ТОВ: як працювати, щоб спокійно спати?

Результат: слухачі отримають інформацію про актуальну практику застосування останніх законодавчих змін у сфері працевлаштування іноземних топ-менеджерів, судову практику притягнення директорів до відповідальності, рекомендації по виконанню нових обов’язків посадовими особами та організації ефективної взаємодії між ними та засновником.

Спікер: Світлана Свириденко, керівник юридичного відділу Аккаунтор Україна; юрист з 10-річним досвідом в міжнародному консалтингу; представник компаній в корпоративних та трудових спорах; адвокат.

Основний партнер: Accountor Ukraine

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: власники, топ-менеджери, головні бухгалтери та корпоративні юристи ТОВ з іноземними інвестиціями.

Теми для обговорення:

  • Оформлення відносин з топ-менеджером: трудовий чи цивільно-правовий договір.
  • Нові обов’язки та відповідальність посадових осіб.
  • Порядок взаємодії засновника та посадових осіб.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Світлана Свириденко
Керівник юридичного департаменту компанії Аккаунтор Україна, юрист з 10-ти річним досвідом в міжнародному консалтингу, представник компаній в корпоративних та трудових спорах, адвокат
Світлана Свириденко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Ваше запитання спікеру
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: