fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Емпіричний маркетинг для брендів з характером

 • Дата: 28/03/2019 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Емпіричний маркетинг для брендів з характером. Дата: 28 березня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. 95% контенту залишаються без уваги. Люди втомилися від брендів і інформаційного шуму. Тільки бренди з характером можуть достукатися до аудиторії. Саме вони заробляють сьогодні і виживуть на ринку завтра. Як і коли створювати для цих брендів персоналізовану комунікацію.  Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією NEBO Ideas Agency запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: Емпіричний маркетинг для брендів з характером. Результат: Натхнення створювати сміливі ідеї; Розуміння, як поєднувати творчість із бізнес результатами. Спікер: Ольга Нестеренко, керуючий партнер маркетингового агентства Nebo, бренд-стратег, володар Effie Grand Prix, займається створенням і розвитком брендів, досвід роботи в Україні, Росії та США, закінчення Miami Ad School, перша представила Україну в Roger Hatchuel Academy в рамках Cannes Lions. Партнер: NEBO Ideas Agency Цільова аудиторія: керівники організацій, топ-менеджери, маркетинг-менеджери. Питання для обговорення: Бренд існує з перших хвилин життя компанії. Навіть якщо їм ніхто не займається. Нащо бренду характер і як його виховати. Хаос проти структури. Де закінчується творчість і починається система. Коли людина перетворюється в бренд, а бренду потрібне обличчя людини. Персоналізована комунікація проти кампаній 360.  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Нестеренко. Керуючий партнер в маркетинговому агентстві Nebo, бренд-стратег, володар Effie Grand Prix, займається створенням і розвитком брендів. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

95% контенту залишаються без уваги. Люди втомилися від брендів і інформаційного шуму. Тільки бренди з характером можуть достукатися до аудиторії. Саме вони заробляють сьогодні і виживуть на ринку завтра. Як і коли створювати для цих брендів персоналізовану комунікацію.

 Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією NEBO Ideas Agency запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: Емпіричний маркетинг для брендів з характером.

Результат:

 • Натхнення створювати сміливі ідеї;
 • Розуміння, як поєднувати творчість із бізнес результатами.

Спікер: Ольга Нестеренко, керуючий партнер маркетингового агентства Nebo, бренд-стратег, володар Effie Grand Prix, займається створенням і розвитком брендів, досвід роботи в Україні, Росії та США, закінчення Miami Ad School, перша представила Україну в Roger Hatchuel Academy в рамках Cannes Lions.

Партнер: NEBO Ideas Agency

Цільова аудиторія: керівники організацій, топ-менеджери, маркетинг-менеджери.

Питання для обговорення:

 • Бренд існує з перших хвилин життя компанії. Навіть якщо їм ніхто не займається.
 • Нащо бренду характер і як його виховати.
 • Хаос проти структури. Де закінчується творчість і починається система.
 • Коли людина перетворюється в бренд, а бренду потрібне обличчя людини.
 • Персоналізована комунікація проти кампаній 360.

 Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Нестеренко
Керуючий партнер в маркетинговому агентстві Nebo, бренд-стратег, володар Effie Grand Prix, займається створенням і розвитком брендів
Ольга Нестеренко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: