fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Воркшоп: Бізнес трансформації: клієнтоорієнтованість

  • Дата: 25/04/2019 (ЧТ)
  • Мова: російська
  • Час: 18:30 - 20:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Воркшоп: Бізнес трансформації: клієнтоорієнтованість. Дата: 25 квітня2019. Час: 18:30 20:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. Даний воркшоп — перша з серії зустрічей по Трансформації бізнесу та є унікальною можливістю випробувати на практиці методологію дизайн-мислення. Ви пройдете 5 кроків методології від емпатії до тестування, та побачите як за допомогою дизайн-мислення створити клієнтоорієнтовані рішення для складних заплутаних задач. Така можливість є тільки в Stanford d. school та в EBA 25 квітня о 18.30. Приєднуйтесь!  Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Braintuition запрошують Вас взяти участь у  Воркшопі: Бізнес трансформації: клієнтоорієнтованість. Бізнес трансформації складаються з трьох основних напрямків: клієнтоорієнтованість, стратегічна гнучкість, інновації. Протягом відкритої лекції розберемось на чому базується клієнтоорієнтованість, як її втілити у компанії, за допомогою яких інструментів. Також буде розглянуте дизайн-мислення, Ви пройдете всі етапи такого інструменту, зрозумієте наскільки воно легке у застосуванні. Спікери: Микола Такзей, Директор Глобального інноваційного центру Philip Morris International; Павло Рижий, Менеджер з інновацій, Філіп Морріс Україна. Партнер: Braintuition Цільова аудиторія: власники бізнесу, топ-менеджери, керівники напрямків маркетингу та PR. Питання для обговорення: Бізнес трансформації та інструменти для їх втілення у компанії Клієнтоорієнтованість як один з напрямків бізнес трансформацій Design Thinking Crash Course (Stanford d.school)  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Микола Такзей. Директор Глобального інноваційного центру Philip Morris International. Отримав ступінь МBA в галузі менеджменту та інновацій в Шеффілдському університету (Великобританія). Павло Рижий. Менеджер з Інновацій Філіп Морріс Україна. Отримав ступінь МВА в Каліфорнійському Університеті Іст Бей (CША). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Даний воркшоп — перша з серії зустрічей по Трансформації бізнесу та є унікальною можливістю випробувати на практиці методологію дизайн-мислення. Ви пройдете 5 кроків методології від емпатії до тестування, та побачите як за допомогою дизайн-мислення створити клієнтоорієнтовані рішення для складних заплутаних задач. Така можливість є тільки в Stanford d. school та в EBA 25 квітня о 18.30. Приєднуйтесь! 

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Braintuition запрошують Вас взяти участь у  Воркшопі: Бізнес трансформації: клієнтоорієнтованість. Бізнес трансформації складаються з трьох основних напрямків: клієнтоорієнтованість, стратегічна гнучкість, інновації. Протягом відкритої лекції розберемось на чому базується клієнтоорієнтованість, як її втілити у компанії, за допомогою яких інструментів. Також буде розглянуте дизайн-мислення, Ви пройдете всі етапи такого інструменту, зрозумієте наскільки воно легке у застосуванні.

Спікери:

  • Микола Такзей, Директор Глобального інноваційного центру Philip Morris International;
  • Павло Рижий, Менеджер з інновацій, Філіп Морріс Україна.

Партнер: Braintuition

Цільова аудиторія: власники бізнесу, топ-менеджери, керівники напрямків маркетингу та PR.

Питання для обговорення:

  • Бізнес трансформації та інструменти для їх втілення у компанії
  • Клієнтоорієнтованість як один з напрямків бізнес трансформацій
  • Design Thinking Crash Course (Stanford d.school)

 Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Микола Такзей
Директор Глобального інноваційного центру Philip Morris International. Отримав ступінь МBA в галузі менеджменту та інновацій в Шеффілдському університету (Великобританія)
Павло Рижий
Менеджер з Інновацій Філіп Морріс Україна. Отримав ступінь МВА в Каліфорнійському Університеті Іст Бей (CША)
Микола Такзей
Павло Рижий

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: