fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Переговори поза правилами

  • Дата: 01/02/2018 (ЧТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Переговори поза правилами. Дата: 01 лютого2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: Офіс EBA, Андріївський узвіз, 1а. Команда EBA Management Development Centre спільно з Володимиром Піддубним запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції:  Переговори поза правилами. Є одна думка, яку варто памятати переговірнику перед переговорами: сьогодні можливий будь-який варіант. Наша внутрішня готовність завжди важливіше наших навичок. Які варіанти переговорів можливі в цілому? Спікер: Володимир Піддубний, директор компанії MetaVision Consulting, бізнес-тренер, досвід більше 10 років. Партнер: MetaVision Consulting Цільова аудиторія: менеджери усіх департаментів, які залучені у процес ведення переговорів. Теми для обговорення: Види переговорів: Класика – передбачає шанобливе ставлення сторін одна до одної, прості регламенти та процедури. Очікуваний і передбачуваний Маніпуляції – це і емоції, і вибіркова подача інформації, і «напівправда-напівбрехня», і розстановка акцентів, і змішання нейрологічних рівнів Агресія і «наїзд» – несподівана різка зміна стилю на жорсткий і безпринципний Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Володимир Поддубний. Сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами (СРО за стандартами ISO 9001:2015). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Володимиром Піддубним запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції Переговори поза правилами.

Є одна думка, яку варто пам’ятати переговірнику перед переговорами: сьогодні можливий будь-який варіант. Наша внутрішня готовність завжди важливіше наших навичок. Які варіанти переговорів можливі в цілому?

Спікер: Володимир Піддубний, директор компанії MetaVision Consulting, бізнес-тренер, досвід більше 10 років.

Партнер: MetaVision Consulting

Цільова аудиторія: менеджери усіх департаментів, які залучені у процес ведення переговорів.

Теми для обговорення:

Види переговорів:

  • Класика – передбачає шанобливе ставлення сторін одна до одної, прості регламенти та процедури. Очікуваний і передбачуваний
  • Маніпуляції – це і емоції, і вибіркова подача інформації, і «напівправда-напівбрехня», і розстановка акцентів, і змішання нейрологічних рівнів
  • Агресія і «наїзд» – несподівана різка зміна стилю на жорсткий і безпринципний

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Володимир Поддубний
Сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами (СРО за стандартами ISO 9001:2015)
Володимир Поддубний

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: