fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Набір “зроби сам” для самоуправління: Холакратія та інші

  • Дата: 05/04/2018 (ЧТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Андріївський узвіз, 1а, офіс EBA у м. Київ

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Набір “зроби сам” для самоуправління: Холакратія та інші. Дата: 05 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Андріївський узвіз, 1а, офіс EBA у м. Київ. Якщо самоуправління - така чудова ідея, чому там мало компаній її використовують? Традиційна відповідь каже, що менеджери звикли користуватись владою, тому важко її віддають і саботують самоорганізацію. Але є інша відповідь, яка говорить: компанії, що практикують самоорганізацію, будують її на певних невловимих культурних нормах. Команда EBA Management Development Centre спільно з Артемом Сердюком запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Набір “зроби сам” для самоуправління: Холакратія та інші. Насправді такі компанії, як Zappos, Semco, FAVI, Morning Star “зашивають” автономію своїх працівників у культуру компанії. Проте щоб відтворити подібний порядок у тисячах компаній, нам потрібні більш відчутні речі, необхидно зробити певну “концентровану витяжку” культури таких компаній та оформити її у правила та інструменти. Спікер: Артем Сердюк, Сертифікований фасилітатор з Холакратії, тренер з гнучких методологій, допомога компаніям ставати більш гнучкими у своїй роботі вже більше 10 років, зараз перейшов на наступний рівень і консультую більше ніж 10 українських компаній у їх трансформації до більш самоорганізованого та свідомого стану (відомого як “бірюзова організація) Питання для обговорення:  Які структури і механізми потрібні, щоб самоорганізація у вашій компаніі “злетіла” Як це реалізовано у Crisp.DNA Який набір інструментів пропонує Холакратія Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Артем Сердюк. Сертифікований фасилітатор з Холакратії, тренер з гнучких методологій, допомога компаніям ставати більш гнучкими у своїй роботі вже більше 10 років, зараз перейшов на наступний рівень і консультую більше ніж 10 українських компаній у їх трансформації до більш самоорганізованого та свідомого стану (відомого як “бірюзова організація). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Якщо самоуправління – така чудова ідея, чому там мало компаній її використовують? Традиційна відповідь каже, що менеджери звикли користуватись владою, тому важко її віддають і саботують самоорганізацію. Але є інша відповідь, яка говорить: компанії, що практикують самоорганізацію, будують її на певних невловимих культурних нормах.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Артемом Сердюком запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Набір “зроби сам” для самоуправління: Холакратія та інші. Насправді такі компанії, як Zappos, Semco, FAVI, Morning Star “зашивають” автономію своїх працівників у культуру компанії. Проте щоб відтворити подібний порядок у тисячах компаній, нам потрібні більш відчутні речі, необхидно зробити певну “концентровану витяжку” культури таких компаній та оформити її у правила та інструменти.

Спікер: Артем Сердюк, Сертифікований фасилітатор з Холакратії, тренер з гнучких методологій, допомога компаніям ставати більш гнучкими у своїй роботі вже більше 10 років, зараз перейшов на наступний рівень і консультую більше ніж 10 українських компаній у їх трансформації до більш самоорганізованого та свідомого стану (відомого як “бірюзова організація)

Питання для обговорення: 

  • Які структури і механізми потрібні, щоб самоорганізація у вашій компаніі “злетіла”
  • Як це реалізовано у Crisp.DNA
  • Який набір інструментів пропонує Холакратія

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Артем Сердюк
Сертифікований фасилітатор з Холакратії, тренер з гнучких методологій, допомога компаніям ставати більш гнучкими у своїй роботі вже більше 10 років, зараз перейшов на наступний рівень і консультую більше ніж 10 українських компаній у їх трансформації до більш самоорганізованого та свідомого стану (відомого як “бірюзова організація)
Артем Сердюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: