fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: 19 лайфхаків для класних виступів у 2019 році

  • Дата: 24/01/2019 (ЧТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: 19 лайфхаків для класних виступів у 2019 році. Дата: 24 січня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Реєстрацію закрито! Презентація може представляти собою колаборацію тексту, гіпертекстових посилань, компютерної анімації, графіки, відео, музики та звукового рядку, які організовані в єдиному середовищі. Окрім цього, презентація має сюжет, сценарій та структуру, яка організована для зручного сприйняття інформації. Характерною рисою презентації є її інтерактивність, тобто створена для користувача можливість взаємодії через елементи управління. Для представників компанії вміння презентувати є однією з основних навичок, яка сприяє більш лояльному ставленню користувача до наданого продукту або послуги. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Reprezent та Олександром Зайомою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: 19 лайфхаків для класних виступів у 2019 році. На відкритій лекції спікери поділяться тими порадами, які дозволять Вам виступати краще та робити слайди до виступів на високому рівні. Ці поради є дуже простими та вони дійсно працюють.  Спікери: Олександр Томілін, Co-founder / CEO компанії по дизайну презентацій Reprezent, кампус Амбасадор компанії Prezi в Україні 2013–2014, ментор у Happy Farm, 1991 Open Data Incubator, Singularity University Kyiv Chapter; Андрій Приходченко, Co-founder / Creative Director компанії по дизайну презентацій Reprezent. 8 років у сфері дизайну, з них 3 — дизайн презентацій, ментор у Happy Farm, ВДНХ Tech, Radar Tech, 1991Open Data Incubator, Singularity University Kyiv Chapter; Олександр Зайома, викладач техніки мовлення та ораторської майстерності, 11 років досвіду у сфері освіти. Партнер заходу: Reprezent Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу. Теми для обговорення:  9 фішок, які допоможуть говорити та виглядати яскравіше та впевнініше; 9 порад, як робити PowerPoint презентації швидше та привабливіше; 1 золоте правило якісної підготовки до виступів. Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Зайома. Викладач ораторської майстерності. Олександр Томілін. Засновник & CEO Reprezent, Кампус Амбасадор компанії Prezi в Україні у 2013-2014 рр.. Андрій Приходченко. Co-founder / Creative Director, Reprezent, з його презентаціями клієнти отримали більше $ 10 млн інвестицій. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Презентація може представляти собою колаборацію тексту, гіпертекстових посилань, комп’ютерної анімації, графіки, відео, музики та звукового рядку, які організовані в єдиному середовищі. Окрім цього, презентація має сюжет, сценарій та структуру, яка організована для зручного сприйняття інформації. Характерною рисою презентації є її інтерактивність, тобто створена для користувача можливість взаємодії через елементи управління. Для представників компанії вміння презентувати є однією з основних навичок, яка сприяє більш лояльному ставленню користувача до наданого продукту або послуги.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Reprezent та Олександром Зайомою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: 19 лайфхаків для класних виступів у 2019 році. На відкритій лекції спікери поділяться тими порадами, які дозволять Вам виступати краще та робити слайди до виступів на високому рівні. Ці поради є дуже простими та вони дійсно працюють.

 Спікери:

  • Олександр Томілін, Co-founder / CEO компанії по дизайну презентацій Reprezent, кампус Амбасадор компанії Prezi в Україні 2013–2014, ментор у Happy Farm, 1991 Open Data Incubator, Singularity University Kyiv Chapter;
  • Андрій Приходченко, Co-founder / Creative Director компанії по дизайну презентацій Reprezent. 8 років у сфері дизайну, з них 3 — дизайн презентацій, ментор у Happy Farm, ВДНХ Tech, Radar Tech, 1991Open Data Incubator, Singularity University Kyiv Chapter;
  • Олександр Зайома, викладач техніки мовлення та ораторської майстерності, 11 років досвіду у сфері освіти.

Партнер заходу: Reprezent

Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу.

Теми для обговорення: 

  • 9 фішок, які допоможуть говорити та виглядати яскравіше та впевнініше;
  • 9 порад, як робити PowerPoint презентації швидше та привабливіше;
  • 1 золоте правило якісної підготовки до виступів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 3
Олександр Зайома
Викладач ораторської майстерності
Олександр Томілін
Засновник & CEO Reprezent, Кампус Амбасадор компанії Prezi в Україні у 2013-2014 рр.
Андрій Приходченко
Co-founder / Creative Director, Reprezent, з його презентаціями клієнти отримали більше $ 10 млн інвестицій
Олександр Зайома
Олександр Томілін
Андрій Приходченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: