fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вечірній прийом з нагоди Дня Європи

CEO, TOП менеджмент
  • Дата: 25/04/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська/англійська
  • Час: 17:00 - 21:00
Місце проведення:

буде повідомлено зареєстрованим учасникам

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вечірній прийом з нагоди Дня Європи. Дата: 25 квітня2024. Час: 17:00 21:00. Мова: українська/англійська. Місце проведення: буде повідомлено зареєстрованим учасникам. Реєстрація закрита! Долучайтеся до особливої зустрічі з нагоди Дня Європи! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на Вечірній прийом з нагоди Дня Європи. Цей захід, за участі Катаріни Матернової, Посла Європейського Союзу в Україні, об’єднає учасників від ЄС та України, зокрема дипломатів, представників посольств та бізнес-спільноти. Запрошуємо доєднатися до зустрічі для зміцнення бізнес-зв’язків, обміну досвідом та ідеями, розвитку міжнародних професійних контактів та посилення співпраці між європейською та українською спільнотами. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо двох представників топ-менеджменту від однієї компанії. З нетерпінням чекаємо на вас! Головний партнер Партнери        Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Реєстрація закрита!

Долучайтеся до особливої зустрічі з нагоди Дня Європи!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на Вечірній прийом з нагоди Дня Європи. Цей захід, за участі Катаріни Матернової, Посла Європейського Союзу в Україні, об’єднає учасників від ЄС та України, зокрема дипломатів, представників посольств та бізнес-спільноти.

Запрошуємо доєднатися до зустрічі для зміцнення бізнес-зв’язків, обміну досвідом та ідеями, розвитку міжнародних професійних контактів та посилення співпраці між європейською та українською спільнотами.

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо двох представників топ-менеджменту від однієї компанії.

З нетерпінням чекаємо на вас!

Головний партнер

Партнери

       

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: