fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар «Запровадження системи TRACES NT в Україні»

  • Дата: 24/04/2024 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар «Запровадження системи TRACES NT в Україні». Дата: 24 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. 15 січня 2024 року Україна здійснила важливий крок на шляху до європейської інтеграції, перейшовши на використання онлайн-платформи TRACES NT для сертифікації вантажів, що експортуються, імпортуються чи перевозяться транзитом через кордон. TRACES NT - це платформа Європейської комісії, яка значно спрощує формальні процедури експорту та транзиту харчових продуктів до Європейського Союзу. 24 квітня об 11:00 разом з експертами Департаменту безпечності харчових продуктів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Європейська Бізнес Асоціація планує обговорити функціонал та роботу з системою TRACES NT, проблеми, з якими стикнувся бізнес під час запровадження TRACES NT, а також можливі шляхи вирішення та покращення системи TRACES NT. Спікер:  Дмитро Унгурян, начальник відділу обліку операторів ринку, ведення реєстрів Управління державного контролю Департаменту безпечності харчових продуктів, ветеринарної медицини та контролю у сфері органічного виробництва. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Широченко. E-mail  [email protected].

15 січня 2024 року Україна здійснила важливий крок на шляху до європейської інтеграції, перейшовши на використання онлайн-платформи TRACES NT для сертифікації вантажів, що експортуються, імпортуються чи перевозяться транзитом через кордон. TRACES NT – це платформа Європейської комісії, яка значно спрощує формальні процедури експорту та транзиту харчових продуктів до Європейського Союзу.

24 квітня об 11:00 разом з експертами Департаменту безпечності харчових продуктів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Європейська Бізнес Асоціація планує обговорити функціонал та роботу з системою TRACES NT, проблеми, з якими стикнувся бізнес під час запровадження TRACES NT, а також можливі шляхи вирішення та покращення системи TRACES NT.

Спікер: 

  • Дмитро Унгурян, начальник відділу обліку операторів ринку, ведення реєстрів Управління державного контролю Департаменту безпечності харчових продуктів, ветеринарної медицини та контролю у сфері органічного виробництва.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Широченко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: