fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: Q&A Session: «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs»

 • Дата: 24/12/2020
 • Мова: Російська (без перекладу)
 • Час: 11:00 - 12:00
 • Початок реєстрації11:00
Місце проведення:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: Q&A Session: «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs». Дата: 24 грудня2020. Час: 11:00 12:00. Мова: Російська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Місце проведення: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine запрошує приєднатись до інтерактивного вебінару представників малого та середнього бізнесу.  Ми пропонуємо долучитися до цікавого формату заходу Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs». Обговоримо умови участі в Європейській програмі Erasmus for young Entrepreneurs, основна мета якої- міжкультурний обмін підприємцями, програма ЄС з міжнародного обміну, дає молодим або діючим підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях Програми. Це чудова можливість, що дає шанс українським підприємцям перейняти досвід у європейських колег шляхом стажування на підприємстві. Програма Erasmus for young Entrepreneurs відкрита для підприємців, що мають постійне місце проживання в одній з 28 країн-членів Європейського Союзу, а також з Албанії, Вірменії, Боснії та Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонія, Ісландії, Чорногорії, Молдови, Сербії, Туреччини та України.   Про що будемо говорити? Хто може взяти участь у програмі обміну Erasmus for young Entrepreneurs? Хто такі молоді або діючі підприємці? Які документи потрібно заповнювати та як це робити? Види обміну в період пандемії На який період часу Ви можете поїхати на обмін? Фінансування програми    У програмі заходу: 11:00 – Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs» 11:30 – Кінець Q&A session 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Оленою Еро 12:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs», щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головні партнери Спікери. Олена Еро. Менеджер проекту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Unlimit Ukraine by EBA. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail Olena.Ayrault@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine запрошує приєднатись до інтерактивного вебінару представників малого та середнього бізнесу

Ми пропонуємо долучитися до цікавого формату заходу Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs». Обговоримо умови участі в Європейській програмі Erasmus for young Entrepreneurs, основна мета якої- міжкультурний обмін підприємцями, програма ЄС з міжнародного обміну, дає молодим або діючим підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях Програми. Це чудова можливість, що дає шанс українським підприємцям перейняти досвід у європейських колег шляхом стажування на підприємстві.

Програма Erasmus for young Entrepreneurs відкрита для підприємців, що мають постійне місце проживання в одній з 28 країн-членів Європейського Союзу, а також з Албанії, Вірменії, Боснії та Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонія, Ісландії, Чорногорії, Молдови, Сербії, Туреччини та України.

 

Про що будемо говорити?

 • Хто може взяти участь у програмі обміну Erasmus for young Entrepreneurs?
 • Хто такі “молоді” або “діючі” підприємці?
 • Які документи потрібно заповнювати та як це робити?
 • Види обміну в період пандемії
 • На який період часу Ви можете поїхати на обмін?
 • Фінансування програми 

 

У програмі заходу:

 • 11:00 – Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs»
 • 11:30 – Кінець Q&A session
 • 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Оленою Еро
 • 12:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs», щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

Спікери

1 / 1
Олена Еро
Менеджер проекту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Unlimit Ukraine by EBA
Олена Еро

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: