fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг з першої медичної допомоги для представників медіа

  • Дата: 28/09/2018 (ПТ)
  • Час: 10:00 - 14:00
Місце проведення:

офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг з першої медичної допомоги для представників медіа. Дата: 28 вересня2018. Час: 10:00 14:00. Місце проведення: офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1а. Щороку від зовнішніх чинників гине близько 40 000 людей, третина з них – діти. У 40% смертельних випадків можливо уникнути, вчасно надавши постраждалим першу домедичну допомогу. На жаль, тільки за останній місяць в українських школах сталися нещасні, а часом і смертельні, випадки під час навчального процесу або на території закладу. Професіоналізм працівників медіа в тому, аби доступно, оперативно і використовуючи правильну термінологію, створити інформаційний матеріал на тему першої домедичної допомоги. Тим не менш, практика показує нечіткість якісних описів надзвичайних подій  з причин невпевненості у коректності написаних термінів, медичних процесів. Тим паче, що останні мають деякі зміни за державними протоколами. Саме тому благодійний проект «Хелпер» у співпраці з Європейською Бізнес Асоціацією прагнуть взяти на себе просвітницьку функцію, яка б забезпечила впевненість у правильності та якості матеріалів українських журналістів, тим самим піклуючись про рівень освіченості та інформаційної обізнаності громадськості. Адже так важливо знати, не лише “що, де коли?”, але і як саме? за допомогою яких медичних інструментів? як правильно називається процес? яка грамотна назва причини певного випадку?”. Під час події навчимо Вас як правильно використовувати медичну лексику та продемонструємо навички надання першої домедичної допомоги. Здоров’я - одна з важливих європейських цінностей.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Оксана Миронько. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Щороку від зовнішніх чинників гине близько 40 000 людей, третина з них – діти. У 40% смертельних випадків можливо уникнути, вчасно надавши постраждалим першу домедичну допомогу. На жаль, тільки за останній місяць в українських школах сталися нещасні, а часом і смертельні, випадки під час навчального процесу або на території закладу.

Професіоналізм працівників медіа в тому, аби доступно, оперативно і використовуючи правильну термінологію, створити інформаційний матеріал на тему першої домедичної допомоги.

Тим не менш, практика показує нечіткість якісних описів надзвичайних подій  з причин невпевненості у коректності написаних термінів, медичних процесів. Тим паче, що останні мають деякі зміни за державними протоколами.

Саме тому благодійний проект «Хелпер» у співпраці з Європейською Бізнес Асоціацією прагнуть взяти на себе просвітницьку функцію, яка б забезпечила впевненість у правильності та якості матеріалів українських журналістів, тим самим піклуючись про рівень освіченості та інформаційної обізнаності громадськості. Адже так важливо знати, не лише “що, де коли?”, але і як саме? за допомогою яких медичних інструментів? як правильно називається процес? яка грамотна назва причини певного випадку?”.

Під час події навчимо Вас як правильно використовувати медичну лексику та продемонструємо навички надання першої домедичної допомоги.

Здоров’я – одна з важливих європейських цінностей.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Миронько

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: