fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

First aid training for media representatives

  • Date: 28/09/2018 (FRI)
  • Time: 10:00 - 14:00
Place:

офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  First aid training for media representatives. Date: 28 September2018. Time: 10:00 14:00. Place: офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1а. Щороку від зовнішніх чинників гине близько 40 000 людей, третина з них – діти. У 40% смертельних випадків можливо уникнути, вчасно надавши постраждалим першу домедичну допомогу. На жаль, тільки за останній місяць в українських школах сталися нещасні, а часом і смертельні, випадки під час навчального процесу або на території закладу. Професіоналізм працівників медіа в тому, аби доступно, оперативно і використовуючи правильну термінологію, створити інформаційний матеріал на тему першої домедичної допомоги. Тим не менш, практика показує нечіткість якісних описів надзвичайних подій  з причин невпевненості у коректності написаних термінів, медичних процесів. Тим паче, що останні мають деякі зміни за державними протоколами. Саме тому благодійний проект «Хелпер» у співпраці з Європейською Бізнес Асоціацією прагнуть взяти на себе просвітницьку функцію, яка б забезпечила впевненість у правильності та якості матеріалів українських журналістів, тим самим піклуючись про рівень освіченості та інформаційної обізнаності громадськості. Адже так важливо знати, не лише “що, де коли?”, але і як саме? за допомогою яких медичних інструментів? як правильно називається процес? яка грамотна назва причини певного випадку?”. Під час події навчимо Вас як правильно використовувати медичну лексику та продемонструємо навички надання першої домедичної допомоги. Здоров’я - одна з важливих європейських цінностей.You can send a question to:. Contact person:. Oksana Myronko. E-mail [email protected]. Contact Phone. 044 496 06 01.

Щороку від зовнішніх чинників гине близько 40 000 людей, третина з них – діти. У 40% смертельних випадків можливо уникнути, вчасно надавши постраждалим першу домедичну допомогу. На жаль, тільки за останній місяць в українських школах сталися нещасні, а часом і смертельні, випадки під час навчального процесу або на території закладу.

Професіоналізм працівників медіа в тому, аби доступно, оперативно і використовуючи правильну термінологію, створити інформаційний матеріал на тему першої домедичної допомоги.

Тим не менш, практика показує нечіткість якісних описів надзвичайних подій  з причин невпевненості у коректності написаних термінів, медичних процесів. Тим паче, що останні мають деякі зміни за державними протоколами.

Саме тому благодійний проект «Хелпер» у співпраці з Європейською Бізнес Асоціацією прагнуть взяти на себе просвітницьку функцію, яка б забезпечила впевненість у правильності та якості матеріалів українських журналістів, тим самим піклуючись про рівень освіченості та інформаційної обізнаності громадськості. Адже так важливо знати, не лише “що, де коли?”, але і як саме? за допомогою яких медичних інструментів? як правильно називається процес? яка грамотна назва причини певного випадку?”.

Під час події навчимо Вас як правильно використовувати медичну лексику та продемонструємо навички надання першої домедичної допомоги.

Здоров’я – одна з важливих європейських цінностей.

You can send a question to:

Contact person:

Oksana Myronko

Contact
044 496 06 01
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: