fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Дружнє обличчя стресу

 • Дата: 23/11/2018 (ПТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 18:00
 • Внесок:1800 грн для членів Асоціації
Місце проведення:

офіс EBA у м.Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Дружнє обличчя стресу. Дата: 23 листопада2018. Час: 10:00 18:00. Мова: російська. Внесок: 1800 грн для членів Асоціації. Місце проведення: офіс EBA у м.Київ, Андріївський узвіз, 1а. Нестабільність, невизначеність, складність та неоднозначність - саме цей комплекс факторів зашифрований у аббревіатурі VUCA. Саме вони призводять до емоційного вигорання на роботі. Спеціалісти кажуть, що для виходу з такого стану, важливо знайти джерело натхнення у собі. У сучасному світі, який не зупиняється ні на хвилину, VUCA став відображатись на житті та відчуватись так гостро, як ніколи раніше. Як зменшити вплив стресу та тривог, навчитись жити, а не боротись, зрозуміти як управляти власними емоціями? Команда EBA Management Development Centre спільно зі Світланою Савчук запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Дружнє обличчя стресу. Тренінг створений для бізнес аудиторії, яка перевантажена, постійно робить декілька справ одночасно, відчуває тиск часу. Ми познайомимось з природою стресу, можливостями сприймати складні життєві та робочі ситуації легше та розглянемо поняття «резільєнтність» до стресу. Тренінг передбачає практичний підхід з можливістю діагностики та рефлексії. Тренер: Світлана Савчук, сертифікований бізнес-тренер. Цільова аудиторія: старші та молодші менеджери, HR менеджери, усі ті, хто прагне навчитись боротись зі стресом. Теми для обговорення:  Частина 1. Розуміння та розпізнавання стресу: Природа стресу. Нейро-фізіологія про стрес Стрес- індикатори. 4 області впливу. Як визначити рівень стресу Три джерела надходження стрес факторів Типологія та природній спосіб поведінки людини в стресі  Частина 2. Новий погляд на стрес: Нова стрес- нормальність та усвідомленість норми стресу в житті. Стрес- парадокс Ілюзії щодо само- контролю. Типові помилки по темі управління емоціями Як знайти сенс в щоденному стрес-дні. Нова архітектура мислення Частина 3. Як формувати стрес-резільєнтність: 4 складові резільєнтності до стресу Зовнішні фактори: нова парадигма мислення. Схема аналізу стрес-ситуації Міжособистісні фактори: як контактувати з іншою людиною з використанням методу ненасильницького спілкування Профілактика емоційного вигорання. Як керувати ресурсами Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку Реєстрація, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Світлана Савчук. Психотерапевтка, People Partner Psychologist, бізнес-тренерка.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Нестабільність, невизначеність, складність та неоднозначність – саме цей комплекс факторів зашифрований у аббревіатурі VUCA. Саме вони призводять до емоційного вигорання на роботі. Спеціалісти кажуть, що для виходу з такого стану, важливо знайти джерело натхнення у собі. У сучасному світі, який не зупиняється ні на хвилину, VUCA став відображатись на житті та відчуватись так гостро, як ніколи раніше. Як зменшити вплив стресу та тривог, навчитись жити, а не боротись, зрозуміти як управляти власними емоціями?

Команда EBA Management Development Centre спільно зі Світланою Савчук запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Дружнє обличчя стресу. Тренінг створений для бізнес аудиторії, яка перевантажена, постійно робить декілька справ одночасно, відчуває тиск часу. Ми познайомимось з природою стресу, можливостями сприймати складні життєві та робочі ситуації легше та розглянемо поняття «резільєнтність» до стресу.

Тренінг передбачає практичний підхід з можливістю діагностики та рефлексії.

Тренер: Світлана Савчук, сертифікований бізнес-тренер.

Цільова аудиторія: старші та молодші менеджери, HR менеджери, усі ті, хто прагне навчитись боротись зі стресом.

Теми для обговорення:

 Частина 1. Розуміння та розпізнавання стресу:

 • Природа стресу. Нейро-фізіологія про стрес
 • Стрес- індикатори. 4 області впливу. Як визначити рівень стресу
 • Три джерела надходження стрес факторів
 • Типологія та природній спосіб поведінки людини в стресі 

Частина 2. Новий погляд на стрес:

 • Нова стрес- нормальність та усвідомленість норми стресу в житті. Стрес- парадокс
 • Ілюзії щодо само- контролю. Типові помилки по темі управління емоціями
 • Як знайти сенс в щоденному стрес-дні. Нова архітектура мислення

Частина 3. Як формувати стрес-резільєнтність:

 • 4 складові резільєнтності до стресу
 • Зовнішні фактори: нова парадигма мислення. Схема аналізу стрес-ситуації
 • Міжособистісні фактори: як контактувати з іншою людиною з використанням методу ненасильницького спілкування
 • Профілактика емоційного вигорання. Як керувати ресурсами

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Світлана Савчук
Психотерапевтка, People Partner Psychologist, бізнес-тренерка.
Світлана Савчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Ваш мобільний номер телефону
Ваші очікування від тренінгу
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: