fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Ділова кореспонденція: п’ять кроків до чітких письмових повідомлень

 • Дата: 20/03/2019 (СР)
 • Мова: англійська
 • Час: 10:00 - 18:00
 • Внесок:2000 грн для членів Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, зал Intelligence, Ярославський узвіз, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Ділова кореспонденція: п’ять кроків до чітких письмових повідомлень. Дата: 20 березня2019. Час: 10:00 18:00. Мова: англійська. Внесок: 2000 грн для членів Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0, зал Intelligence, Ярославський узвіз, 1/3. Ділова кореспонденція - це один з типів комунікації, який застосовується щодня у корпоративному світі: від електронної пошти, меморандумів, нових політик та інструкцій до великих презентацій для клієнтів, досліджень та розвитку та маркетингових кампаній. Більшість бізнесменів страждають від того, того, що їм важко виразити свої думки у письмовому вигляді еффективно. Основний секрет як стати професійним письменником полягає у тому, щоб спрощувати комплексні ідеї та виражати їх чітко та зрозуміло.  Команда EBA Management Development Centre спільно з Іриною Глущенковою запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Ділова кореспонденція: пять кроків до чітких письмових повідомлень. Як ефективно донести свою думку в діловій письмовій комунікації. Мета: покращити навички написання чітких та стислих повідомлень. Ми будемо прaцювати над цим за допомогою практичних завдань різного типу, які будуть підтримані відповідною теорією – зрозумілою, структурованою, простою для запам`ятовування та використання. Результат: інструменти чіткості, чек-лист для перевірки чіткості, приклади структурованих та ефективних повідомлень, банк корисних фраз для різних типів повідомлень. Необхідний рівень володіння англійською мовою: Intermediate та вище Тренер: Ірина Глущенкова, сертифікований бізнес-тренер, автор низки освітніх програм англійською, українською та російською мовами.   Партнер заходу: Тренінг студія Ірини Глущенкової Теми для обговорення: Модуль 1: Етап Ідеї – з чого розпочати, коли потрібно написати SAP метод планування повідомлення Тенденції сучасного ділового стилю Корисні фрази для різних типів повідомлень Модуль 2: Інструменти чіткості – як вибрати вірну структуру та наповнення Три підходи до організації ідей та логічної побудови Тон повідомлення та його складники. Проста мова, туманна мова, професійна мова – де золота середина? Практичні принципи побудови чітких повідомлень. Як себе перевірити? Аналіз кейсів: кращі практики та типові помилки Корисні поради щодо вичитки та редагування Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку Реєстрація. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Ірина Глущенкова. Сертифікований бізнес-тренер, автор низки програм з англійської, української та російської мов. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Ділова кореспонденція – це один з типів комунікації, який застосовується щодня у корпоративному світі: від електронної пошти, меморандумів, нових політик та інструкцій до великих презентацій для клієнтів, досліджень та розвитку та маркетингових кампаній. Більшість бізнесменів страждають від того, того, що їм важко виразити свої думки у письмовому вигляді еффективно. Основний секрет як стати професійним письменником полягає у тому, щоб спрощувати комплексні ідеї та виражати їх чітко та зрозуміло. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Іриною Глущенковою запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Ділова кореспонденція: п’ять кроків до чітких письмових повідомлень. Як ефективно донести свою думку в діловій письмовій комунікації.

Мета: покращити навички написання чітких та стислих повідомлень. Ми будемо прaцювати над цим за допомогою практичних завдань різного типу, які будуть підтримані відповідною теорією – зрозумілою, структурованою, простою для запам`ятовування та використання.

Результат: інструменти чіткості, чек-лист для перевірки чіткості, приклади структурованих та ефективних повідомлень, банк корисних фраз для різних типів повідомлень.

Необхідний рівень володіння англійською мовою: Intermediate та вище

Тренер: Ірина Глущенкова, сертифікований бізнес-тренер, автор низки освітніх програм англійською, українською та російською мовами.  

Партнер заходу: Тренінг студія Ірини Глущенкової

Теми для обговорення:

Модуль 1:

 • Етап Ідеї – з чого розпочати, коли потрібно написати
 • SAP метод планування повідомлення
 • Тенденції сучасного ділового стилю
 • Корисні фрази для різних типів повідомлень

Модуль 2:

 • Інструменти чіткості – як вибрати вірну структуру та наповнення
 • Три підходи до організації ідей та логічної побудови
 • Тон повідомлення та його складники. Проста мова, “туманна” мова, професійна мова – де золота середина?
 • Практичні принципи побудови чітких повідомлень. Як себе перевірити?
 • Аналіз кейсів: кращі практики та типові помилки
 • Корисні поради щодо вичитки та редагування

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Ірина Глущенкова
Сертифікований бізнес-тренер, автор низки програм з англійської, української та російської мов
Ірина Глущенкова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Ваш мобільний номер телефону
Ваш рівень англійської мови
Ваші очікування від тренінгу
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 3
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: