fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі: “Партнерство у бізнесі”

  • Дата: 14/04/2021 (СР)
  • Мова: російська, українська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн у Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Студія особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі: “Партнерство у бізнесі”. Дата: 14 квітня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: російська, українська. Місце проведення: Онлайн у Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації, Партнерство присутнє в усіх сферах нашого життя. Уміння дбайливо вибудовувати відносини - запорука успіху, а також фізичного та психологічного здоровя. Однак, у нашому суспільстві існують стійкі переконання, що партнерство - це складно або завжди погано закінчуються. Крім того дехто вважає, що вдале партнерство - це виняток або не хоче ні з ким радитись та приймати рішення самостійно. При цьому світ настільки динамічно розгортається, що зараз дуже багато проєктів реалізується молодими і активними підприємцями 25+ в партнерстві, командами. І вони не обмежуються вищезгаданими переконаннями. 14 квітня 2021 року під час Студії особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі: “Партнерство у бізнесі” ми поділимося з вами набором інструментів і документів необхідних для вибудовування партнерських взаємин, обговоримо структуру партнерської угоди та ключові аспекти взаємин партнерів та допоможемо вам знайти свою формулу партнерства. Питання до обговорення: • Як зрозуміти, чи потрібен мені партнер? • Який партнер мені потрібен? • З чого розпочати партнерство? • Чим відрізняється партнерство в бізнесі від фінансового партнерства? • А якщо ми вже в бізнесі, чи потрібно зараз замислюватися про побудову партнерства? • Що призводить до конфліктів? • Як «не дійти» до суду? Для кого буде цікавим цей вебінар? Для власників бізнесу та тих, хто хоче почати свій бізнес. Реєстрація обов’язкова. Чекаємо на ваші заявки!Спікери. Наталя Гудкова. Голова Транспортної робочої групи Асоціації в Одесі, Керуючий партнер в ADVISERS LAW COMPANY, адвокат. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,
Партнерство присутнє в усіх сферах нашого життя.

Уміння дбайливо вибудовувати відносини – запорука успіху, а також фізичного та психологічного здоров’я. Однак, у нашому суспільстві існують стійкі переконання, що партнерство – це складно або завжди погано закінчуються. Крім того дехто вважає, що вдале партнерство – це виняток або не хоче ні з ким радитись та приймати рішення самостійно. При цьому світ настільки динамічно розгортається, що зараз дуже багато проєктів реалізується молодими і активними підприємцями 25+ в партнерстві, командами. І вони не обмежуються вищезгаданими переконаннями.

14 квітня 2021 року під час Студії особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі: “Партнерство у бізнесі” ми поділимося з вами набором інструментів і документів необхідних для вибудовування партнерських взаємин, обговоримо структуру партнерської угоди та ключові аспекти взаємин партнерів та допоможемо вам знайти свою формулу партнерства.

Питання до обговорення:
• Як зрозуміти, чи потрібен мені партнер?
• Який партнер мені потрібен?
• З чого розпочати партнерство?
• Чим відрізняється партнерство в бізнесі від фінансового партнерства?
• А якщо ми вже в бізнесі, чи потрібно зараз замислюватися про побудову партнерства?
• Що призводить до конфліктів?
• Як «не дійти» до суду?

Для кого буде цікавим цей вебінар? Для власників бізнесу та тих, хто хоче почати свій бізнес.

Реєстрація обов’язкова. Чекаємо на ваші заявки!

Спікери

1 / 1
Наталя Гудкова
Голова Транспортної робочої групи Асоціації в Одесі, Керуючий партнер в ADVISERS LAW COMPANY, адвокат
Наталя Гудкова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: