fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільний з MBA Kids тренінг з лідерства

  • Дата: 06/12/2018 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:30 - 18:00
Місце проведення:

Офіс Європейської Бізнес Асоціації

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Спільний з MBA Kids тренінг з лідерства. Дата: 06 грудня2018. Час: 16:30 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: Офіс Європейської Бізнес Асоціації. European Business Association спільно зі Школою підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids запрошують підлітків 12-14 років на тренінг з лідерства, що відбудеться у четвер 06.12.2018 в офісі Європейської Бізнес Асоціації.  Впродовж 1:30 годин кожен з учасників заглибиться у світ лідерства та отримає відповіді на питання:  Хто такий лідер? Які якості та навички притаманні сучасному лідеру? Навіщо підлітку бути лідером? Яка твоя роль у команді? Самооцінка та план розвитку компетенцій лідера. Окрім динамічної теоретичної частини на підлітків чекає декілька інтерактивних ділових ігор для розкриття їх лідерського потенціалу. Тренер – Марія Абрамчук, провідний викладач MBA Kids, яка з 2004 року працює з дітьми та підлітками. З 2013 року в ролі бізнес-тренера реалізує проекти з навчання та розвитку персоналу, зокрема у ролі фасілітатора LEGO® SERIOUS PLAY® та лектора власної тренінгової студії. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмеженаСпікери. Марія Абрамчук. Провідний викладач MBA Kids. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected].

European Business Association спільно зі Школою підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids запрошують підлітків 12-14 років на тренінг з лідерства, що відбудеться у четвер 06.12.2018 в офісі Європейської Бізнес Асоціації. 

Впродовж 1:30 годин кожен з учасників заглибиться у світ лідерства та отримає відповіді на питання

  • Хто такий лідер? Які якості та навички притаманні сучасному лідеру?
  • Навіщо підлітку бути лідером? Яка твоя роль у команді?
  • Самооцінка та план розвитку компетенцій лідера.

Окрім динамічної теоретичної частини на підлітків чекає декілька інтерактивних ділових ігор для розкриття їх лідерського потенціалу.

Тренер – Марія Абрамчук, провідний викладач MBA Kids, яка з 2004 року працює з дітьми та підлітками. З 2013 року в ролі бізнес-тренера реалізує проекти з навчання та розвитку персоналу, зокрема у ролі фасілітатора LEGO® SERIOUS PLAY® та лектора власної тренінгової студії.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена

Спікери

1 / 1
Марія Абрамчук
Провідний викладач MBA Kids
Марія Абрамчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Дерев'янко

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: