fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Семінар Комітету з логістики: Логістика. Контейнерні перевезення. Виклики

 • Дата: 12/02/2020
 • Мова: Українська/російська (без перекладу)
 • Час: 13:30 - 17:00
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Семінар Комітету з логістики: Логістика. Контейнерні перевезення. Виклики. Дата: 12 лютого2020. Час: 13:30 17:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1А. Комітет з логістики в партнерстві із Міжнародною юридичною службою Interlegal запрошують Вас на семінар: Логістика. Контейнерні перевезення. Виклики, який відбудеться 12 лютого о 13:30 в офісі Асоціації. Під час семінару учасники матимуть нагоду отримати практичні знання з актуальних питань ведення контейнерного і логістичного бізнесу в регіоні Чорного моря, систематизують знання щодо попередження ризиків в контейнерних перевезеннях, а також з управління ланцюгами поставок вантажів у контейнерах. Зокрема, сфокусуємось на наступному: Секція 1. Майбутнє глобальних ланцюгів поставок і контейнерного бізнесу Панельна дискусія: Страшні історії про контейнерні перевезення. Огляд нестандартних ситуацій з практики контейнерного бізнесу на Чорному морі Case-study з практики нестандартних ситуацій у перевезеннях вантажів в регіоні Чорного моря Позиції учасників процесу перевезення: контейнерна лінія, юрист, експедитор Секція 2. Нова реальність морських перевезень: прозорість, юрисдикції, процедури, законодавство. Прозора митниця. Чого варто чекати бізнесу? Substance, як явище вчорашнього дня Як притягти до відповідальності монополіста? Наші спікери та учасники: Олена Кручерова, external sales, Maersk Ukraine Олександр Чеботаренко, юридичний радник, Maersk Ukraine Олександр Лазарєв, директор компанії Lamarin Карина Горова, старший юрист Interlegal Наталія Мірошниченко, партнер Interlegal Ірина Воєводіна, партнер, Interlegal Дмитро Очколяс, провідний юрист, Interlegal Ольга Лебедєва, Air&Sea Freight Department Team Leader, DSV Logistics Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (7 лютого 18:00). З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Комітет з логістики в партнерстві із Міжнародною юридичною службою Interlegal запрошують Вас на семінар: Логістика. Контейнерні перевезення. Виклики, який відбудеться 12 лютого о 13:30 в офісі Асоціації.

Під час семінару учасники матимуть нагоду отримати практичні знання з актуальних питань ведення контейнерного і логістичного бізнесу в регіоні Чорного моря, систематизують знання щодо попередження ризиків в контейнерних перевезеннях, а також з управління ланцюгами поставок вантажів у контейнерах.

Зокрема, сфокусуємось на наступному:

Секція 1. Майбутнє глобальних ланцюгів поставок і контейнерного бізнесу

Панельна дискусія: “Страшні” історії про контейнерні перевезення. Огляд нестандартних ситуацій з практики контейнерного бізнесу на Чорному морі

 • Case-study з практики нестандартних ситуацій у перевезеннях вантажів в регіоні Чорного моря
 • Позиції учасників процесу перевезення: контейнерна лінія, юрист, експедитор

Секція 2. Нова реальність морських перевезень: прозорість, юрисдикції, процедури, законодавство.

 • Прозора митниця. Чого варто чекати бізнесу?
 • Substance, як явище вчорашнього дня
 • Як притягти до відповідальності монополіста?

Наші спікери та учасники:

 • Олена Кручерова, external sales, Maersk Ukraine
 • Олександр Чеботаренко, юридичний радник, Maersk Ukraine
 • Олександр Лазарєв, директор компанії Lamarin
 • Карина Горова, старший юрист Interlegal
 • Наталія Мірошниченко, партнер Interlegal
 • Ірина Воєводіна, партнер, Interlegal
 • Дмитро Очколяс, провідний юрист, Interlegal
 • Ольга Лебедєва, Air&Sea Freight Department Team Leader, DSV Logistics

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (7 лютого 18:00).

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: