fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Семінар Комітету з логістики “День Інфраструктури в Асоціації”

  • Дата: 28/11/2017 (ВТ)
  • Мова: українська без перекладу
  • Час: 12:00 - 17:00
  • Реєстрація починається:з 11:30
Місце проведення:

офіс Асоціації у м. Київ, Андріївський узвіз 1А

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Семінар Комітету з логістики “День Інфраструктури в Асоціації”. Дата: 28 листопада2017. Час: 12:00 17:00. Мова: українська без перекладу. Реєстрація починається: з 11:30. Місце проведення: офіс Асоціації у м. Київ, Андріївський узвіз 1А. 28 листопада 2017 року в офісі Асоціації пройде Інфраструктурний день. Даний захід відбудеться за підтримки Комітету з логістики Асоціації. 12:00 – Ігор Смілянський, в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Реформування та покращення якості сервісу ринку поштово-логістичних послуг (підсумки 2017 року та плани на 2018 рік) 13:30 – Андрій Рязанцев, фінансовий директор ПАТ «Укрзалізниця» Реформування залізничного сектору в Україні, а саме прийняття Закону України «Про залізничний транспорт», запровадження конкурентоспроможного ринку залізничних послуг, залучення приватних інвестицій у залізничний сектор (підсумки 2017 року та плани на 2018 рік); Гарантування безпеки на залізничному транспорті під час здійснення вантажоперевезень залізницею України; Інші важливі питання у сфері розвитку залізничної інфраструктури України. 15:00 - Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України; Райвіс Вецкаганс, Голова ДП «АМПУ» Реформування морської та річкової галузей України, а саме: обговорення Методики розрахунку ставок портових зборів та Порядку справляння портових зборів, створення та функціонування Морської адміністрації, прийняття Закону України «Про внутрішній водний транспорт» (підсумки 2017 року та плани на 2018 рік). З нетерпінням чекаємо на зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Даря Січкар. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

28 листопада 2017 року в офісі Асоціації пройде Інфраструктурний день. Даний захід відбудеться за підтримки Комітету з логістики Асоціації.

12:00 – Ігор Смілянський, в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта»

Реформування та покращення якості сервісу ринку поштово-логістичних послуг (підсумки 2017 року та плани на 2018 рік)

13:30 – Андрій Рязанцев, фінансовий директор ПАТ «Укрзалізниця»

Реформування залізничного сектору в Україні, а саме прийняття Закону України «Про залізничний транспорт», запровадження конкурентоспроможного ринку залізничних послуг, залучення приватних інвестицій у залізничний сектор (підсумки 2017 року та плани на 2018 рік);

Гарантування безпеки на залізничному транспорті під час здійснення вантажоперевезень залізницею України;

Інші важливі питання у сфері розвитку залізничної інфраструктури України.

15:00 – Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України; Райвіс Вецкаганс, Голова ДП «АМПУ»

Реформування морської та річкової галузей України, а саме: обговорення Методики розрахунку ставок портових зборів та Порядку справляння портових зборів, створення та функціонування Морської адміністрації, прийняття Закону України «Про внутрішній водний транспорт» (підсумки 2017 року та плани на 2018 рік).

З нетерпінням чекаємо на зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дар'я Січкар

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: