fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розмова з Google: Інтернет для бізнесу в Україні

 • Дата: 24/01/2019 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 15:00 - 18:00
 • Внесок:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Розмова з Google: Інтернет для бізнесу в Україні. Дата: 24 січня2019. Час: 15:00 18:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Команда EBA Management Development Centre спільно з Google Україна запрошують Вас взяти участь у Розмові з Google: Інтернет для бізнесу в Україні. На цій зустрічі фахівці Google розповідатимуть про сучасні тенденції в цифровому бізнесі в Україні, покажуть бізнес-рішення Google для просування, вимірювання даних, Cloud та інші цікаві сервіси, які можуть допомогти у зростанні власного бізнесу в Інтернеті. Результат: розуміння сучасного стану цифрового ринку в Україні та нові знання про те, як ефективно використовувати послуги, що пропонуються Google, щоб бути успішним в цифровому світі. Спікери: Дмитро Шоломко, Country Director, Google Ukraine; Андрій Радевич, Industry Manager, Emerging Industries (e.g. FinTech), Google Ukraine; Сергій Гринчевский, Field Sales Representative, Google Ukraine.  Цільова аудиторія: власники бізнесів та управлінці, зацікавлені в розумінні поточного статусу цифрового бізнесу в Україні та вивченні різноманітності пропонованих тут продуктів Google. Питання для обговорення:  Сучасні тенденції в українському Інтернеті; Важливі стратегії, які сприяють розвитку Вашого бізнесу в Інтернеті; Послуги, які Google активно просуває в Україні; Детальна презентація Cloud. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Дмитро Шоломко. Country Director, Google Ukraine. Андрій Радевич. Industry Manager, Emerging Industries (e.g. FinTech), Google Ukraine . Сергій Гринчевський. Field Sales Representative, Google Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Google Україна запрошують Вас взяти участь у Розмові з Google: Інтернет для бізнесу в Україні. На цій зустрічі фахівці Google розповідатимуть про сучасні тенденції в цифровому бізнесі в Україні, покажуть бізнес-рішення Google для просування, вимірювання даних, Cloud та інші цікаві сервіси, які можуть допомогти у зростанні власного бізнесу в Інтернеті.

Результат: розуміння сучасного стану цифрового ринку в Україні та нові знання про те, як ефективно використовувати послуги, що пропонуються Google, щоб бути успішним в цифровому світі.

Спікери:

 • Дмитро Шоломко, Country Director, Google Ukraine;
 • Андрій Радевич, Industry ManagerEmerging Industries (e.gFinTech), Google Ukraine;
 • Сергій Гринчевский, Field Sales Representative, Google Ukraine. 

Цільова аудиторія: власники бізнесів та управлінці, зацікавлені в розумінні поточного статусу цифрового бізнесу в Україні та вивченні різноманітності пропонованих тут продуктів Google.

Питання для обговорення: 

 • Сучасні тенденції в українському Інтернеті;
 • Важливі стратегії, які сприяють розвитку Вашого бізнесу в Інтернеті;
 • Послуги, які Google активно просуває в Україні;
 • Детальна презентація Cloud.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 3
Дмитро Шоломко
Country Director, Google Ukraine
Андрій Радевич
Industry Manager, Emerging Industries (e.g. FinTech), Google Ukraine 
Сергій Гринчевський
Field Sales Representative, Google Ukraine
Дмитро Шоломко
Андрій Радевич
Сергій Гринчевський

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: