fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регіональна конфренція у Дніпрі “Євроінтеграція: сила можливостей”

  • Дата: 18/09/2018 (ВТ)
  • Час: 12:30 - 14:30
Місце проведення:

I Coworking Hub просп. Д. Яворницького, 3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Регіональна конфренція у Дніпрі “Євроінтеграція: сила можливостей”. Дата: 18 вересня2018. Час: 12:30 14:30. Місце проведення: I Coworking Hub просп. Д. Яворницького, 3. Шановні колеги! Запрошуємо вас на регіональну конференцію, що відбудеться 18 вересня 2018 року в м.Дніпро в рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей». Мета кампанії — роз’яснення практичних переваг і можливостей, які мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України. Проект реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України разом з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки Проекту ЄС Association4U.  Програма заходу: 12:30 - 12:50  Виступи Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації Керівництво Дніпровської міської ради 12:50 - 13:45           Публічна дискусія «Міфи та факти євроінтеграції: де знайти можливості?» Эдем Хаурмаджі, директор з продажів в Україні компанії AXOR INDUSTRY  Сергій Бондаренко, співзасновник виробничої компанії Sicore Group Олена Тертишна, директор Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Ольга Новікова, випускниця освітньої програми ЄС Erasmus Mundus В дискусії візьмуть участь представники місцевої влади, підприємці регіону, керівники громадських організацій, експерти та журналісти. 13:45 - 14:00           Прес-брифінг  14:00 - 14:30 Неформальне спілкування, відповіді на запитання Захід відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул.Дмитра Яворницького, 3.   Для участі, будь ласка, зареєструйтесь до 17 вересня 17:00. У разі додаткових запитань звертайтесь: [email protected]  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Волошина. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас на регіональну конференцію, що відбудеться 18 вересня 2018 року в м.Дніпро в рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей».

Мета кампанії — роз’яснення практичних переваг і можливостей, які мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України. Проект реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України разом з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки Проекту ЄС Association4U. 

Програма заходу:

12:30 – 12:50  Виступи

  • Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
  • Керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  • Керівництво Дніпровської міської ради

12:50 – 13:45           Публічна дискусія «Міфи та факти євроінтеграції: де знайти можливості?»

  • Эдем Хаурмаджі, директор з продажів в Україні компанії AXOR INDUSTRY 
  • Сергій Бондаренко, співзасновник виробничої компанії Sicore Group
  • Олена Тертишна, директор Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування
  • Ольга Новікова, випускниця освітньої програми ЄС Erasmus Mundus

В дискусії візьмуть участь представники місцевої влади, підприємці регіону, керівники громадських організацій, експерти та журналісти.

13:45 – 14:00           Прес-брифінг 

14:00 – 14:30 Неформальне спілкування, відповіді на запитання

Захід відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул.Дмитра Яворницького, 3.

 

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь до 17 вересня 17:00.

У разі додаткових запитань звертайтесь: [email protected]  

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Волошина

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: