fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регіональна конфренція у Дніпрі “Євроінтеграція: сила можливостей”

18/ 09/ 2018
    “Досвід Дніпра багато років показує приклад всій Україні, як великі спільноти людей можуть об`єднуватися заради змін, скидати із себе стереотипні образи і бути надійною базою оборони держави”, так розпочала регіональну конференцію Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка відбулася в рамках інформаційної кампанії Євроітеграція: сила можливостей 18 вересня у Дніпрі. Мета цієї кампанії - роз’яснення та популяризація практичних переваг і можливостей, які вже мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України.  В ході відкриття конференції пані Климпуш-Цинцадзе розповіла про переваги європейської інтеграції і нагадала, що Угода про асоціацію є найширшим і найамбітнішим документом, який коли-небудь Європейський Союз підписував з третьою країною, а поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі відкриває перед українськими підприємствами багато можливостей експорту власної продукції на ринок Європи. Своїм досвідом виходу на європейський ринок, зокрема ринок Німеччини, поділився Едем Хаурмаджи, директор з продажів в Україні компанії AXOR INDUSTRY, яка є членом Європейської Бізнес Асоціації. «Ми – українське підприємство і, в першу чергу, ми створювали продукт для українців. Ми вкладали в нього ту якість, яку, якої ми вважаємо, достойні громадяни України. Після того, як ми вийшли на ринок України, почали стукати у двері ЄС. Нам обов`язково треба було отримати сертифікати для роботи там. Сертифікат Інституту Розенхайма дозволяє реалізовувати продукцію на території Євросоюзу. Але є певна умова, що в нас повинна бути лабораторія, яка контролює якість на всіх етапах. Для себе ми, в першу чергу, вирішили, що необхідна якісна сировина. І тепер наша лабораторія сертифікована як в Україні, так і Інститутом Розенхайма. На кожному етапі здійснюється контроль фурнітури, позаяк важливо, щоб вона не корозувала, в кінці здійснюється контроль готового виробу».
01/

 

“Досвід Дніпра багато років показує приклад всій Україні, як великі спільноти людей можуть об`єднуватися заради змін, скидати із себе стереотипні образи і бути надійною базою оборони держави”, так розпочала регіональну конференцію Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка відбулася в рамках інформаційної кампанії “Євроітеграція: сила можливостей” 18 вересня у Дніпрі.

Мета цієї кампанії – роз’яснення та популяризація практичних переваг і можливостей, які вже мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України. 
В ході відкриття конференції пані Климпуш-Цинцадзе розповіла про переваги європейської інтеграції і нагадала, що Угода про асоціацію є найширшим і найамбітнішим документом, який коли-небудь Європейський Союз підписував з третьою країною, а поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі відкриває перед українськими підприємствами багато можливостей експорту власної продукції на ринок Європи.

Своїм досвідом виходу на європейський ринок, зокрема ринок Німеччини, поділився Едем Хаурмаджи, директор з продажів в Україні компанії AXOR INDUSTRY, яка є членом Європейської Бізнес Асоціації. «Ми – українське підприємство і, в першу чергу, ми створювали продукт для українців. Ми вкладали в нього ту якість, яку, якої ми вважаємо, достойні громадяни України. Після того, як ми вийшли на ринок України, почали стукати у двері ЄС. Нам обов`язково треба було отримати сертифікати для роботи там. Сертифікат Інституту Розенхайма дозволяє реалізовувати продукцію на території Євросоюзу. Але є певна умова, що в нас повинна бути лабораторія, яка контролює якість на всіх етапах. Для себе ми, в першу чергу, вирішили, що необхідна якісна сировина. І тепер наша лабораторія сертифікована як в Україні, так і Інститутом Розенхайма. На кожному етапі здійснюється контроль фурнітури, позаяк важливо, щоб вона не корозувала, в кінці здійснюється контроль готового виробу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: